1%
  • 0/10

آیا پس از مشارکت جرج مارتین در Elden Ring سازندگان با نویسنده دیگری کار می‌کنند؟

تیم سازنده از آن استقبال می‌کند

آیا پس از مشارکت جرج مارتین در Elden Ring سازندگان با نویسنده دیگری کار می‌کنند؟ ۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
جرج مارتین در Elden Ring

به گفته میازاکی پس از مشارکت جرج مارتین در Elden Ring تیم سازنده قطعا از همکاری با نویسندگان دیگر برای عناوین آینده خود استقبال خواهند کرد.

از میان یکی از موارد بسیاری که موجب شد آخرین ساخته استودیو فرام سافت‌ویر (FromSoftware) یعنی Elden Ring در میان سایر آثار این استودیو بسیار متمایز به نظر برسد به همکاری و مشارکت جرج آر. آر. مارتین (George R.R. Martin) نویسنده مجموعه کتاب‌های نغمه یخ و آتش یا همان بازی تاج و تخت در پیش‌زمینه‌های داستانی و اسطوره‌شناسی آن ارتباط دارد. آن طور که به نظر می‌رسد این همکاری به قدری موثر بوده که به گفته هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki)، آن‌ها برای عناوین آینده این استودیو قطعا از همکاری‌های مشابه استقبال خواهند کرد.

در گفتگو با نشریه گیم‌اسپات، میازاکی به خاطرات همکاری تیم سازنده با جرج مارتین اشاره کرد. مشارکتی نه تنها موارد بسیاری را به بازی اضافه کرد بلکه تجارب بسیار ارزشمندی را نیز به تیم سازنده منتقل کرد. “بدون شک از یکی از ارزش‌های افزوده شده به Elden Ring به مشارکت شخص جرج آر. آر. مارتین در شکل‌گیری جهان و اسطوره‌شناسی آن ارتباط دارد. این موضوع یکی از نکات منحصر به فردی است که سایر بازی‌های فرام سافت‌ویر از آن برخوردار نیستند.”

“هنگامی که تیم سازنده شروع به بررسی موارد نوشته شده توسط ایشان کرد، قلم ایشان برانگیختگی قابل توجهی را برای ما ایجاد کرد و این موضوعی است که اگر از سمت توسعه دهنده به آن بنگریم، چندان آن را تجربه نمی‌کنیم.”

به همین دلیل میازاکی اظهار می‌کند که اگر استودیو فرام سافت‌ویر، فرصت آن را داشته باشد تا با نویسنده بزرگ دیگری همکاری کند، ایشان و تیم سازنده بدون شک از آن استقبال می‌کنند. “همکاری با جرج مارتین در Elden Ring تجربه منحصر به فردی هم برای تیم سازنده و هم برای مخاطبینی بود که محصول نهایی را تجربه کردند. و با احترام خطاب به جرج مارتین به عنوان یک شخص، ایشان جدا از قلم خود، درک بسیار مطلوبی از گیم دیزاین و بازی‌های ویدئویی به طور کلی دارد. من فکر می‌کنم ایشان نیز احترام ویژه‌ای برای بازی‌ها دارد و به همین دلیل این همکاری و کلیت روند آن برای ما بسیار یکپارچه، آسان و راحت بود.”
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments