#مهسا_امینی

آدام سندلر نقش اصلی فیلم ورزشی Hustle را ایفا خواهد کرد

این اثر محصول نتفلیکس خواهد بود

آدام سندلر نقش اصلی فیلم ورزشی Hustle را ایفا خواهد کرد سورنا رضایی ۰ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ سینمای جهان
نقش اصلی فیلم ورزشی Hustle

نقش اصلی فیلم ورزشی Hustle به آدام سندلر رسیده و او قرار است به عنوان یک استعدادیاب ورزش بسکتبال جلوی دوربین برود.

آدام سندلر (Adam Sandler) بازیگر و کمدین آمریکایی در گذشته‌ی نه چندان دور ستاره‌ی سینمای کمدی بود اما چند سالی است که با افت مواجه شده و آثارش فروش سابق را ندارند. با این حال، به نظر می‌رسد شانس دوباره به او رو کرده است. سندلر در سال گذشته‌ی میلادی در فیلم Murder Mystery محصول نتفلیکس نقش‌آفرینی کرد که جنیفر آنیستون (Jennifer Aniston) و لوک ایونز (Luke Evans) را هم در لیست بازیگران خود داشت. اگرچه منتقدین دل خوشی از این اثر کمدی نداشتند اما مورد توجه مخاطبان قرار گرفت و پربازدیدترین اثر سینمایی سال گذشته‌ی نتفلیکس نامیده شد. همین موفقیت هم کافی بود تا غول بزرگ استریم به سمت همکاری دوباره با سندلر سوق پیدا کند.

با توجه به گزارشی که از سوی وب سایت Variety منتشر شده، آدام سندلر نقش اصلی فیلم ورزشی Hustle را ایفا خواهد کرد. جرمایا زاگار (Jeremiah Zagar) هم به عنوان کارگردان انتخاب شده است. او تجربه‌ی چندانی در سینما ندارد و تنها یکبار در سال ۲۰۱۸ میلادی فیلمی به نام We the Animals را ساخته بود؛ فیلمی که بسیار مورد توجه منتقدان قرار گرفت. زاگار بنا به دلایلی ترجیح داده است بیشتر وقت خود را به ساخت آثار مستند در حوزه‌ها‌ی مختلف اختصاص دهد. داستان جدیدترین محصول نتفلیکس حول محور یک استعدادیاب بسکتبال می‌گردد که به شکلی ناعادلانه از کنار برکنار می‌شود. مدتی بعد، او در خارج از کشور با یک بازیکن ناشناخته مواجه می‌شود که استعداد فوق‌العاده‌ای دارد. استعدادیاب تصمیم می‌گیرد آن فرد را به آمریکا برده تا خودش و همچنین آن بستکبالیست را به اثبات همگان برساند.

فیلمنامه‌ی Hustle حاصل همکاری تیلور مترن (Taylor Materne) و ویل فترز (Will Fetters) است. مترن دو سال پیش فیلمنامه را تکمیل کرد و سپس آن را به لجندری پیکچرز فروخت اما مدتی بعد نتفلیکس امتیازش را از لجندری خرید. سپس فترز از سوی نتفلیکس استخدام شد تا اصطلاحاتی را روی آخرین نسخه‌ی فیلمنامه انجام دهد. نهایتا هم جرمایا زاگار با حضور به عنوان کارگردان در تیم تولید موافقت کرد؛ اتفاقی که باعث شد آدم سندلر هم نقش اصلی را بر عهده بگیرد. در ضمن، سندلر تنها بازیگر نیست و از طرف هپی مدیسون پروداکشنز انتخاب شده تا یکی از تهیه‌کنندگان باشد. دیگر شرکت‌هایی که در تولید Hustle نقش دارند، راث/کرشنباوم فیلمز و شرکت اسپرینگ‌هیل اینترتینمنت هستند. مورد آخر را لبران جیمز (LeBron James) یکی از پرافتخارترین ورزشکاران NBA و ماوریک کارتر (Maverick Carter) تاسیس کرده‌اند.

Murder Mystery، تنها اثر موفقی نیست که آدام سندلر طی چند وقت اخیر در آن به نقش‌آفرینی پرداخته است. او در فیلم Uncut Gems هم حضور داشته که از دسامبر سال گذشته‌ی میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای رفت. سندلر به‌واسطه‌ی عملکرد کم‌نقص خود موفق شد جایزه‌ی اسپیرت بهترین بازیگر نقش اصلی مرد را به‌دست آورد. داستان درباره‌ی یک جواهرفروش است که به خاطر قمار بدهی فراوانی داشته و باید هر چه زودتر تسویه حساب کند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا