برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

اکتیویژن مشغول ساخت یک IP کاملا جدید است

برای یک بازی سرویس محور

اکتیویژن مشغول ساخت یک IP کاملا جدید است ۰ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
ساخت یک IP کاملا جدید

به دنبال آگهی شغلی لیست شده در وبسایت اکتیویژن شایعات جدید از ساخت یک IP کاملا جدید توسط این کمپانی حکایت دارند.

پیش از انتشار آگهی‌های استخدام جدید، شایعات فراوانی پیرامون ساخت نسخه‌های جدید Call of Duty شکل گرفته بود با این حال اکنون گمانه‌زنی‌ها به این مسئله اشاره دارد که این آگهی‌ها می‌تواند به یک بازی جدید اشاره داشته باشند. از سوی دیگر با توجه به این که شرکت مایکروسافت به تازگی تعدادی از استودیوهای زیرمجموعه بتسدا (Bethesda) را تعطیل کرده، طرفداران مطمئن نیستند از گزارشات جدید چه نتیجه‌ای می‌توانند استنتاج نمایند.

آگهی‌ شغلی منتشر شده در وبسایت کمپانی اکتیویژن (Activision) بیان می‌دارد این کمپانی به دنبال استخدام یک کارگردان بخش انیمیشن بوده تا به منظور ساخت یک IP کاملا جدید به تیم آن‌ها اضافه شود. در ادامه به این موضوع اشاره شد که یکی از وظایف این شخص، کمک به تیم سازنده به منظور هدایت مسیر سیستم‌های انیمیشن‌ بازی برای 5 سال آینده و پس از آن است. این توضیحات سبب شده بسیاری گمان کنند با یک بازی سرویس محور به همراه محتویات فصلی برنامه‌ریزی شده طرف باشیم.

جزئیات بیشتری در این آگهی شغلی ارائه نشده و تنها گفته شده که تیم سازنده به دنبال یک کارگردان انیمیشن باتجربه بوده که سابقه حداقل انتشار یک بازی AAA را در کارنامه کاری خود داشته باشد. تجربه کار با زبان‌های برنامه‌نویسی شیدر و برنامه‌نویسی انیمیشن نیز به عنوان مزیت، مورد اشاره قرار گرفته است.

طرفداران حدسیات مختلفی پیرامون این موضوع داشته و تعداد قابل توجهی از آن‌ها به جای یک بازی کاملا جدید، به ساخت نسخه‌های فرعی بیشتر از مجموعه بازی Call of Duty اشاره داشته‌اند. یک مورد به پروژه Devilwood ارتباط داشته که براساس شایعات، اسم رمزی برای دنباله بازی Call of Duty: Ghosts به شمار می‌رود که در سال 2013 عرضه شد. این بازی قرار است دنباله‌ای برای عنوان مذکور باشد با این حال هم‌چنان به عنوان پیش‌درآمدی برای خط داستانی مجموعه Modern Warfare نیز عمل کند.

مورد دیگر پروژه Anvil بوده که نام رمزی برای دنباله بازی Call of Duty: Advanced Warfare محصول سال 2014 به شمار می‌رود. به گفته سازندگان بازی در استودیو Sledgehammer Games، این پروژه قرار بود بعد انتشار Call of Duty Vanguard محصول سال 2021 عرضه شود، اما اعضای این استودیو مجبور شدند پس از بازی مذکور، مشغول کار روی بازی جدید Modern Warfare شوند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments