#مهسا_امینی

اطلاعاتی از نقشه جدید بازی Call of Duty: Warzone لو رفت!

اکتیویژن به دنبال پاک کردن تصاویر

اطلاعاتی از نقشه جدید بازی Call of Duty: Warzone لو رفت! امیرحسین ناصری ۰ ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
نقشه جدید بازی Call of Duty: Warzone

اخیرا اطلاعات جالبی همراه با چند تصویر از نقشه جدید بازی Call of Duty: Warzone لو رفته که برخی تغییرات آن در منطقه Verdansk را نشان می‌دهد. با این حال، اکتیویژن سعی دارد تا تصاویر مربوط به آن را حذف کند.

آپدیت‌های مداوم و ایجاد تغییرات در بازی‌های سبک بتل رویال همیشه باعث می‌شود تا کاربران از تجربه آن‌ها خسته نشده و حتی بیشتر از گذشته برای دیدن اتفاق‌های جدید به سمت آن بازگردند. این درحالی است که شرکت اکتیویژن نیز برای عنوان Warzone همین کار را با اضافه کردن کاراکترها و چالش‌های جدید انجام می‌دهد، اما درباره اضافه کردن بخش جدید به نقشه، مدتی است که چندان هم تغییری در این عنوان محبوب دیده نمی‌شود.

اتفاق‌های اخیر در خط داستانی این بازی نشان داده‌اند که منطقه Verdansk اهمیت بسیاری را با رویداد بمب هسته‌ای (Nuke) دارد و با این حساب، شایعه‌های فراوانی درباره ایجاد برخی تغییرات کلی در ظاهر آن شنیده می‌شود. درحالی که اینبار به جای شایعه، ظاهرا اطلاعاتی درباره آن لو رفته که همین امر را تایید می‌کند!

نقشه جدید بازی Call of Duty: Warzone

اطلاعات مربوطه ابتدا در فضای توئیتر در قالب یک ویدیو تبلیغاتی توسط کاربران منتشر شده بودند که در آن منطقه Verdansk با بمب هسته‌ای منفجر شده و ظاهر آن به کلی تغییر کرده است. در این تصاویر اعلام شده که در تاریخ ۲ اردیبهشت (۲۲ آوریل) یک رویداد خاص اتفاق خواهد افتاد که در آن Verdansk به حالت قدیمی درآمده و شبیه به دوران دهه ۸۰ میلادی خواهد شد. با این حساب یعنی قرار نیست تا ما شاهد اضافه شدن یک نقشه جدید به بازی Call of Duty: Warzone باشیم، بلکه تنها مکان قرار گرفتن جزئیات در آن مقداری تغییر خواهد کرد. همچنین لازم به ذکر است که اکتیویژن هنوز هیچ چیز را درباره این اطلاعات تایید نکرده، اما تمامی ویدیوها و تصاویر مربوط به آن از سطح اینترنت حذف شده و بسیاری از کانال‌های یوتوب که ویدیو گفته شده را منتشر کرده بودند، اخطار حذف محتوا را دریافت کرده‌اند.

به هر حال تغییر حالت منطقه Verdansk در نقشه عنوان Warzone کمی دیر به نظر می‌رسد. چراکه تبدیل شدن آن به نسخه سال ۱۹۸۰ قاعدتا به خاطر شبیه شدن زمینه بازی به دوران جنگ سرده بوده و این کار باید در سال گذشته انجام می‌شد. در واقع زمانی که بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در پاییز گذشته عرضه شده بود، داستان آن به نحوی پیش رفت که بازیکنان برای فرار از بمب هسته‌ای باید به Stadium رفته و در آن پناه می‌گرفتند، اما با این حال هیچ تغییری در نقشه کلی بازی ایجاد نشد.

جالب است بدانید که رقیبان عنوان Warzone (به خصوص بازی Fortnite) همواره بیشترین تغییرات را در نقشه ایجاد می‌کنند تا حس تازگی را برای کاربران به همراه داشته باشد و همین امر باعث شده تا طرفداران سبک بتل رویال بازی Call of Duty، حال از کمبود تغییرات نقشه ناراضی باشند؛ تا اینکه کاپیتان پرایس با منفجر کردن بخشی از نقشه، یک شکل جدید به آن بدهد!


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا