تاریخ عرضه کنترلر جدید پلی استیشن 5 مشخص شد

ویژه بازیکن‌های دارای شرایط جسمی خاص

کنترلر جدید پلی استیشن

بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی ساعاتی پیش قیمت و تاریخ عرضه کنترلر جدید پلی استیشن 5 با نام Access را مشخص کرد.

در طول سال‌های اخیر شماری از بازی‌سازان و شرکت‌های تولید‌کننده همواره در تلاش هستند تا با ارائه ویژگی‌های دسترسی مختلف، امکان تجربه راحت و ساده‌تر بازی‌ها را برای افرادی که از نظر جسمی یا ذهنی خاص هستند، فراهم کنند. در راستای تحقق این هدف، شرکت سونی در اوایل سال جاری میلادی از کنترلر جدید پلی استیشن 5 با نام رمزی لئوناردو پرده برداشت.

این کنترلر جدید در حال حاضر با نام Access شناخته می‌شود که قرار است در روز ۶ دسامبر پیش‌رو (۱۵ آذر ماه) با قیمت ۸۹.۹۹ دلار به فروش برسند. علاقه‌مندان از روز ۲۱ جولای (۳۰ تیر ماه) می‌توانند این دسته را از طریق فروشگاه‌های رسمی پیش خرید کنند.

این کنترلر از جهات مختلف بسیار قابل تنظیم و شخصی‌سازی بوده که به همراه کیت جداگانه به همراه کلید‌های متعدد، به عنوان یک دسته مستقل کار می‌کند. از طرفی، شما می‌توانید این کنترلر را به دسته دول سنس نیز متصل کنید و با استفاده از هر دو دسته به تجربه بازی‌ها بپردازید.

یکی از نکات بسیار مهم این کنترلر، امکان استفاده از لوازم جانبی خارجی و پیکربندی شخصی آن‌ها است تا عملکرد هر کلید توسط کاربر انتخاب شود. همچنین، با ایجاد پروفایل‌های شخصی برای این دسته، می‌توانید کنترلر مخصوص و ایده‌آل خود را بسازید. گفته شده که حداکثر می‌توان از دو کنترلر اکسس و یک دوال‌سنس به طور همزمان برای تجربه بازی‌ها استفاده کرد.

بر اساس اعلام شرکت سونی، این کنترلر به پایه‌های AMPS یا سه‌پایه‌ها متصل شده و به صورت ۳۶۰ درجه قابل تنظیم خواهد بود. از دیگر ویژگی‌های این کنترلر می‌توان به انتخاب جهت شمال روی آنالوگ‌ها اشاره کرد تا با جهت‌گیری گیمرهای خاص همسو باشد. به علاوه، این دسته به راحتی روی سطوح صاف قرار می‌گیرد و کاربرها می‌توانند آن را روی میز یا صندلی چرخ‌دار خود استفاده کنند.

3.7 6 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا