پوستر جدیدی از فیلم ترسناک A Quiet Place 2 منتشر شد

سکوت کافی نیست!

پوستر A Quiet Place 2

شرکت پارامونت پیکچرز به تازگی پوستر جدیدی از فیلم A Quiet Place 2 منتشر کرد.

A Quiet Place یکی از جاه‌طلبانه‌ترین عناوین ساخته شده در صنعت فیلمسازی است. این فیلم ترسناک در سال ۲۰۱۸ میلادی روی پرده‌های سینما منتشر شد و توانست بازخوردهای مثبتی از طرف منتقدان و مخاطبان به دست بیاورد و با بودجه‌ی ۱۷ تا ۲۱ میلیون دلاری موفق شد فروش ۳۴۰ میلیون دلاری را در گیشه‌ها به ثبت برساند. پارامونت پیکچرز از پتانسیل این اثر ترسناک سینمایی به خوبی آگاهی دارد و به همین دلیل ساخت قسمت دوم آن را سریعا آغاز کرده است.

چندی پیش تریلری از این عنوان منتشر شد که شامل صحنه‌هایی از قسمت اول و دوم فیلم بود تا مخاطبین آن بتوانند، ماجراهای قسمت اول را به یاد بیاورند. حال پارامونت پیکچرز پوستر جدیدی از A Quiet Place 2 منتشر کرد که شامل شخصیت اصلی فیلم یعنی Evelyn Abbott با هنرمایی امیلی بلانت به همراه دیگر کاراکتر‌ها یعنی Marcus Abbott و Regan Abbott با بازیگری میلیسنت سیموندز و نوآ جوپ می‌شود. همچنین شعار فیلم با عنوان «سکوت کافی نیست» هم در پوستر دیده می‌شود.

پوستر A Quiet Place 2
سکوت کافی نیست

داستان این فیلم یکبار دیگر ما را با خانوده‌ی ابوت همراه می‌کند که آن‌ها برای فرار از موجوداتی عجیب خانه‌ی خود را ترک کرده و راهی یک سفر دور و دراز شده‌اند. این موجودات قدرتمند و ناشناخته به صدا حساس هستند و به همین دلیل سکوت لازمه‌ی بقای هر انسان است. از طرفی خانواده‌ی ابوت که نوزاد بسیار کوچکی هم دارند، باید تمام تلاش خود را برای زنده ماندن انجام دهند. این خانواده در ماجرای زندگی درام خود با شخصی به نام Emmett Murphy با هنرنمایی کیلین مورفی آشنا می‌شوند.

جان کرازینسکی کارگردان قسمت اول، پس از موفقیت‌های به دست آمده از فیلم اول خود، چند بار اعلام کرده بود که تمایلی به ساخت قسمت دوم ندارد اما نهایتا پذیرفت که نویسندگی و کارگردانی دنباله را بر عهده بگیرد. این فیلم ترسناک آمریکایی قرار است در تاریخ ۱ فروردین ماه ۱۳۹۹ (۲۰ مارس ۲۰۲۰ میلادی) اکران شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا