A Plague Tale و چند بازی دیگر به Xbox Game Pass اضافه می‌شوند

تنها با پرداخت 1 دلار، سه ماه از محتویات گیم‌پس استفاده کنید

A Plague Tale و چند بازی دیگر به Xbox Game Pass اضافه می‌شوند مهسا سپاهی ۰ ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ اخبار بازی
Xbox Game Pass

به تازگی ایکس‌باکس اعلام کرده بازی‌های A Plague Tale Innocence، ScourgeBringer، Gris و Sea Salt به Xbox Game Pass اضافه می‌شوند.

هفته گذشته برای سرویس گیم‌پس رایانه‌های شخصی، لیستی ارائه شد که بازی‌های بزرگی در آن قرار دارد. بازی‌های Children of Morta و Frostpunk، که به تازگی بسته الحاقی جدیدی برای آن منتشر شد، جزو آثار جدید این سرویس خواهند بود. Frostpunk یک بازی استراتژیک شهر‌سازی است که بازیکن در نقش رهبر، وظیفه شهرسازی و ساخت محیطی قابل سکونت برای شهروندان را دارد. در این عنوان استراتژیک، بازیکن باید تصمیماتی اساسی برای شهروندان بگیرد که هر تصمیم عواقبی در پی خواهد داشت و روی شهر تاثیر می‌گذارد. طبق لیست ارائه شده، بازی‌های رایگان این سری گیم‌پس عناوین ارزشمندی هستند و تجربه آن‌ها خالی از لطف نخواهد بود. در این لیست سبک‌های مختلفی وجود دارند تا تمامی سلیقه‌ها بتوانند از بازی مورد علاقه خود لذت ببرند.

اگر جزو افرادی هستید که ‌یک داستان قوی بازی را برایتان جذاب می‌کند، Undertale ،Oxenfree و The Banner Saga هم‌اکنون در سرویس ایکس‌باکس گیم پس برای PCبازها قرار گرفته است. بازی A Plague Tale هم به خاطر داشتن داستانی جذاب و صحنه‌های دراماتیک در سال گذشته‌ی میلادی مورد توجه قرار گرفت، حالا بخشی از عناوین سرویس Xbox Game Pass به‌حساب می‌آید.

هزینه‌ی عضویت در این سرویس، ماهانه ۱۰ دلار است اما کسانی که برای اولین بار قصد دریافت سرویس Xbox Game Pass را دارند، تنها با پرداخت ۱ دلار می‌توانند به مدت سه ماه از سرویس گیم‌ پس استفاده کنند و به بیش از 100 بازی رایگان در نسخه‌ی ویندوز 10 این سرویس اشتراکی، دسترسی داشته باشند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا