کارگردان فیلم A Head Full Of Ghosts مشخص شد

نقش اصلی این فیلم را Margaret Qualley ایفا خواهد کرد

کارگردان فیلم A Head Full Of Ghosts

«اسکات کوپر» کارگردان فیلم‌‌هایی چون Black Mass و Crazy Heart به عنوان کارگردان فیلم A Head Full Of Ghosts انتخاب شد.

فیلم A Head Full of Ghosts که اثری در سبک ترسناک محسوب می‌شود، اقتباسی از یک رمان نوشته‌ی Paul Tremblay است. داستان فیلم از زاویه دید شخصیتی به نام Merry Barrett روایت خواهد شد؛ دختری که در هشت سالگی شاهد اتفاقات دردناکی برای خواهر بزرگ‌ترش بود و همین اتفاق به مرور دچار فروپاشی خانواده‌اش شد. بیست سال پس از آن ماجراها، مری با روزنامه‌نگاری به نام ریچل مواجه می‌گردد که گذشته‌ای مشابه او دارد. حال این دو نفر همراه می‌شوند تا از گذشته‌ی تاریک خود سر در بیاورند و علتش را پیدا کنند.

شرکت‌های Cross Creek، Team Downey و The Allegiance Theater سرمایه‌گذاران و تهیه‌کنندگان این فیلم خواهند بود. شرکت‌های CAA Media Finance و Mad River International هم به ترتیب مسئولیت پخش و اکران فیلم در آمریکا و دیگر مناطق جهان را بر عهده گرفته‌اند. جالب است بدانید که شرکت Team Downey به «رابرت داونی جونیور» بازیگر مشهور نقش مرد آهنی در دنیای سینمایی مارول تعلق دارد و نام او به عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی فیلم ذکر شده است.

نقش اصلی این فیلم را Margaret Qualley بازیگر فیلم Once Upon A Time in Hollywood ایفا خواهد کرد. اسکات کوپر کارگردان فیلم A Head Full Of Ghosts مدتی پیش کارگردانی آخرین اثر خود با نام Antlers را به پایان رساند که آن هم یک فیلم ترسناک به‌حساب می‌آید و در بهار سال آینده روی پرده‌ی سینماها می‌رود. هنوز تاریخ اکرانی برای این فیلم مشخص نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا