تماشا کنید: استودیو 2K Games با انتشار تریلر جدید از تاریخ انتشار WWE 2K22 رونمایی کرد

انتظارات برای یک بازی WWE خوب به پایان می‌رسند؟

نسخه جدید سری WWE 2K پس از یک سال غیبت قصد دارد با قدرت برگرد. بااین حال فاصله نسبتا زیادی با عرضه این عنوان داریم و فعلا باید به تریلر منتشر شده از این بازی بسنده کنیم.

مدت زمان نسبتا زیادی از انتشار آخرین نسخه سری WWE 2K گذشته و به‌نظر باید مدت زمان بیشتری نیز منتظر نسخه بعدی آن بمانیم. طی شوی Summerslam سال جاری، شرکت 2K Games از تاریخ انتشار حدودی بازی جدید خود یعنی WWE 2K22 رونمایی کرد و حال می‌دانیم حداقل تا ماه مارس سال ۲۰۲۲ (برابر با ۱۰ اسفند ماه سال ۱۴۰۰ الی ۱۱ فروردین ماه سال ۱۴۰۱) شاهد انتشار آن نخواهیم بود. شاید این تاریخ انتشار تعداد زیادی از طرفداران این سری بازی محبوب را ناامید کنید، ولی تیم 2K قصد دارد طی ماه اکتبر، یعنی در حدود دو ماه دیگر از طرفداران برای پیشرفت بازی خود بهره ببرد. تیم 2K در ادامه مراسم Summerslam نیز از تریلر جدید بازی خود رونمایی کرد که می‌توانید آن را در ابتدای این مطلب تماشا کنید.

تیم توسعه دهنده بازی قصد دارد اطلاعات مربوط به حالت‌ها و ویژگی‌های بازی جدید خود از سری WWE 2K را طی ماه ژانویه سال ۲۰۲۲، یعنی در حدود دو ماه پیش از انتشار رسمی بازی به اشتراک بگذارد، از همین رو ما تا آن زمان باید صبر کرده و نباید انتظار انتشار اطلاعات چندانی درباره ویژگی‌های مهم این بازی را داشته باشیم. این اطلاعات شامل سوپراستار حاضر بر کاور بازی و بسیاری اطلاعات دیگر درباره کشتی‌کج کاران نیز می‌شوند.

آخرین عنوان منتشر شده از سری WWE 2K عنوان WWE 2K20 بود که شروعی بسیار فاجعه آمیز را تجربه کرد. این بازی خانه انوع باگ‌ها و گلیچ‌ها بود که می‌توانستند نتایج مسابقات را برهم زده که باعث به‌وجود آمدن صحنه‌های خنده دار و البته عصبانیت بی‌اندازه بسیاری از طرفداران این سری شد. گرچه پس از انتشار اولیه بازی چندین به‌روزرسانی منتشر شد، بااین حال این بازی بیش از اندازه‌ای که قابل ترمیم باشد باگ داشت.

این نکته را نیز باید گوش‌زد کرد که تیم Yukes طی توسعه بازی WWE 2K20 به‌طور ناگهانی رابطه خود را با تیم توسعه دهنده اصلی یعنی Visual Concepts قطع کرد و همین قطع رابطه موجب بروز بسیاری مشکلات برای Visual Concepts و رسیدن به تاریخ انتشار پیش از پایان توسعه کامل بازی شد. لاینل جینکس (Lynell Jinks) کارگردان استودیو Visual Concepts طی مصاحبه خود با GameSpot در مراسم 2K Games در سال ۲۰۱۹ گفت:

تمام سیستم‌های بازی، هر قطعه‌ای از کدها و هر بخشی هنری از بازی باید از زیر دست ما عبور می‌کرد و وظیفه ما کنترل و اطمینان یافتن از کارکرد درست آن‌ها از ابتدا تا انتها بود، درست است؟ چنین چیزی دست پخت تجربه، هنر و کدنویسی بیست ساله Yukes بود که ما باید از هم باز کرده و متوجه می‌شدیم.

شرکت 2K Games سال ۲۰۲۰ را از همین رو به خود استراحت داد تا بتواند نسخه‌ای بهتر از این سری عرضه کند، در عوض آن‌ها عنوان WWE Battlegrounds را عرضه کردند تا در نبود WWE 2K بتوانند تمرکز بیشتری برای سال‌های آینده داشته باشند. شما چه فکری می‌کنید؟ به‌نظر شما بازی WWE 2K22 می‌تواند عنوانی موفق شود؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا