#مهسا_امینی

ساخت اسپین‌آف جدید سریال 24 توسط Fox لغو شد

قرار بود Jack Bauer جوان را ببینیم

نسخه‌ی فرعی از سریال 24

Michael Thorn مدیر شبکه‌ی رسانی Fox در مصاحبه‌ای تایید کرد که اسپین‌آف جدید سریال اکشن و جنایی 24 در اوایل مراحل توسعه‌ی آن توسط این شبکه لغو شد.

تقریبا ۳ سال از پخش آخرین قسمت از سریال 24 می‌گذرد و در این مدت هیچ خبری از ادامه‌ی این سریال وجود ندارد. سریال 24 که اولین بار در سال ۲۰۰۱ میلادی توسط Fox تولید شد، در ۸ فصل ادامه یافت و در نهایت با یک فصل ۱۲ قسمتی به نام Live Another Day در سال ۲۰۱۴ به کار خود پایان داد. بازیگر اصلی این مجموعه کیفر ساترلند در نقش Jack Bauer بود. شبکه‌ی رسانی Fox در سال ۲۰۱۷ تصمیم گرفت که یک عنوان فرعی از سریال 24 به نام Legacy بسازد که در آن کوری هاکینز در نقش اصلی این اثر حضور داشت ولی بازخورد این سریال بر خلاف انتظارات سازندگان آن بود، بنابراین بعد از اتمام فصل اول، Fox ساخت فصل‌های دیگر Legacy را کنسل کرد.

حال مایکل ترون مدیر شبکه‌ی رسانی Fox در مصاحبه‌ای تایید کرد که ساخت یک نسخه‌ی فرعی از سریال 24 در جریان بود ولی در مراحل اولیه ساخت آن کنسل شد. قرار بود در این اثر ما Jack Bauer جوان‌تر را روی صحنه ببینیم و با زندگی و گذشته‌ی شخصی این شخصیت بیشتر آشنا شویم. ترون تایید کرد که برای ساخت سریال جدید 24 دو ایده‌ی کلی وجود داشت ولی هیچ کدام از آن‌ها تولید نخواهد شد.

مایکل ترون در این موضوع گفت:

24 یکی از سریال‌های مهم این شبکه است. بنابراین می‌خواهیم محصولی تولید کنیم که مانند سری اصلی جذاب باشد و این کار بسیار سختی است. در خصوص ادامه‌ی این سریال هم باید بگویم که ما شدیدا به ساخت نسخه‌ی دیگری از آن متعهدیم ولی این کار زمان می‌خواهد.

در سال ۲۰۱۷ هم بعد از لغو ادامه‌ی 24Legacy، فاکس تایید کرده بود که آن‌ها نسخه‌ی بهتری از این مجموعه خواهند ساخت؛ از طرفی دیگر کیفر ساترلند هم پیش از این، اعلام کرده بود که دیگر در سریال 24 بازی نخواهد کرد. با اوصاف طرفداران 24 باید بیشتر صبر کنند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا