فصل تابستان بازی زولا هم‌اکنون در دسترس قرار گرفت

سری‌های جدید به بازی اضافه خواهد شد

فصل تابستان بازی زولا

فصل تابستان بازی زولا هم‌اکنون در دسترس کاربران این بازی آنلاین چندنفره قرار گرفت و بازیکنان می‌توانند از محتویات منحصر به فرد آن در طول بازی، بهره‌مند شوند.

همان طور که می‌دانید، Zula یک بازی چند نفره‌ی آنلاین و سبک تیراندازی اول شخص است که نسخه‌ی بومی‌سازی شده‌ی آن به زبان فارسی، در حدود ۳ سال پیش در ایران به صورت رسمی توسط شرکت سورنا گیمز منتشر شد؛ شاید جالب باشد که بدانید این بازی به صورت رایگان عرضه شده است.

در حال حاضر، صدها هزار نفر در ایران مشغول به تجربه‌ی بازی زولا هستند. به همین دلیل توسعه‌دهندگان این اثر از زمان عرضه‌ی آن، به صورت مداوم به‌روزرسانی‌های تازه‌ای را منتشر می‌کنند؛ از طرفی دیگر، هر چند ماه یکبار، فصل جدیدی از بازی Zula عرضه می‌شود که محتویات و ماموریت‌های تازه‌ای را در دسترس بازیکنان آن قرار می‌دهد.

امروز هم فصل تابستان بازی زولا منتشر شد و بازیکنان می‌توانند به محض ورود به بازی، این فصل جذاب را تجربه کنند. در حال حاضر تنها ماموریت‌ها و دستاوردهای جدیدی از فصل تابستان در دسترس قرار گرفته است اما به مرور زمان، سری‌های جدیدی برای آن عرضه می‌شود. این سری‌ها عبارت‌اند از:

  • سری کامل خروس
  • سری کامل زهر
  • سری کامل رعد

همان طور که می‌دانید این سری‌ها شامل پوسته‌ها و متعلقات جدیدی می‌شوند و می‌توانید با مراجعه به فروشگاه بازی زولا،‌ آن‌ها را در اختیار داشته باشید.

با این حال، گفته می‌شود که محتویات جدید فصل تابستان بازی زولا به همین سری‌ها خلاصه نشده و به‌زودی آیتم‌های بیشتری در دسترس بازیکنان Zula قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا