#مهسا_امینی

فیلمبرداری «زمستان بود» بزودی آغاز می‌شود

با اعلام وضعیت عادی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا، کار تولید پروژه‌های سینمایی از سر گرفته خواهد شد

فیلمبرداری زمستان بود

با مجوز وزارت بهداشت و ستاد مبارزه با کرونا، فیلمبرداری فیلم «زمستان بود» بزودی آغاز خواهد شد.

بر اساس گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی «زمستان بود» به کارگردانی وحید پرشاد و تهیه کنندگی بهمن کامیار، با دریافت پروانه ساخت سال گذشته وارد مرحله پیش‌تولید شد. با این حال، علیرغم انتخاب برخی از بازیگران و عوامل پشت دوربین، فیلمبرداری این فیلم به دلیل شیوع گسترده کووید-۱۹ یا همان ویروس کرونا، به تعویق افتاد.

حالا با اعلام عادی شدن وضعیت از سوی وزارت بهداشت و ستاد مبارزه با کرونا، فیلمبرداری «زمستان بود» هم مثل سایر فیلم‌های دیگر، مجوز فیلمبرداری با رعایت اصول بهداشتی را دریافت کرد و عوامل این فیلم به‌زودی برای ساخت فیلم باز خواهند گشت.

«زمستان بود»، فیلمی پر بازیگر خواهد بود. تا به حال، حضور بازیگرانی همچون، الهام کردا، نازنین بیاتی، محمدرضا غفاری و شاهرخ فروتنیان به صورت قطعی اعلام شده است. همچنین، سایر بازیگران فیلم هم به‌زودی انتخاب و رسما اعلام خواهند شد. فیلم «زمستان بود»، مضمونی اجتماعی دارد و کار تدوین فیلمنانه آن، بر عهده شهاب مهریان است. لازم به ذکر است که مهدی حق‌شناس به عنوان مجری طرح و مجتبی سلمانی هم به عنوان مشاور پروژه، در کادر ساخت «زمستان بود» حاضر هستند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا