#مهسا_امینی

به روزرسانی گرافیکی Breath of The Wild مشکلات بازی را برطرف می‌کند

راه حل کشیده شدن تصویر رسید!

به روزرسانی گرافیکی Breath of The Wild

به روزرسانی گرافیکی Breath of The Wild که در حال حاضر پرطرفدارترین نسخه از سری The Legend of Zelda است، به نسخه شبیه‌سازی شده در رایانه شخصی این بازی قابلیت‌های مختلفی از جمله Full Ultrawide و گزینه‌های تازه در منو را اضافه می‌کند.

مدت‌هاست که از عرضه بازی The Legend of Zelda: Breath of The Wild می‌گذرد؛ عنوانی که بسیاری از افراد به جز سری Mario، کنسول دستی نینتندو سوئیچ را با آن می‌شناسند. این بازی همانطور که از اسمش هم پیداست، درباره نجات و کمک به شاهزاده‌ای به نام زلدا است و به شما اجازه می‌دهد تا کنترل شخصیت لینک (Link) را بر عهده بگیرید و دشمنان را از جهانی شگفت‌انگیز و زیبا پاک کنید. با این وجود نکته اینجاست که دارندگان پلتفرم رایانه شخصی با سیستم قدرتمند، همیشه می‌توانند بازی‌های برخی از کنسول‌ها را با Emulator یا همان شبیه‌سازها برای خود نصب کنند و از تجربه آن‌ها لذت ببرند!

با این حال نسخه شبیه‌ساز بازی‌ها، در اکثر مواقع آنطور که باید و شاید جالب نیست و با افت فریم، کیفیت پایین و مشکلاتی فنی همراه می‌شود. به همین دلیل نیز وقتی افراد سعی می‌کنند تا بازی The Legend of Zelda: Breath of The Wild را روی پلتفرم رایانه شخصی تجربه کنند، چنین مواردی پیش آمده و مانع کار آن‌ها می‌شود. به همین دلیل نیز برخی کاربران در نقش مودر حاضر شده و آپدیت‌هایی را برای رفع این مسائل در دسترس دیگران قرار می‌دهند. برای مثال در حال حاضر، مشکل وضوح تصویر این بازی با به روزرسانی گرافیکی Breath of The Wild به تازگی برطرف شده و کاربران می‌توانند با نصب آن بهترین کیفیت را دریافت کنند!

در واقع پیش از این آپدیت، تصاویر در بازی به صورت کشیده شده و بی‌کیفیت بودند، طوری که HUD در صفحه در سایز اورجینال نبود و همین مشکل باعث می‌شد تا افراد نتوانند از تجربه بازی روی رایانه‌ای که مشخصات فنی فوق‌العاده قوی‌تری نسبت به کنسول دستی نینتندو سوییچ دارد لذت کافی را ببرند. همچنین برخی از صحنه‌های داستانی در حالتی که با نرخ فریم بالای ۳۰ اجرا می‌شدند، ناگهان با بسته شدن بازی همراه شده و مشکلاتی را نظیر سیاه شدن صفحه به وجود می‌آوردند؛ مواردی که همگی در این به روزرسانی گرافیکی Breath of The Wild برطرف شده‌اند.

جالب است بدانید که نسخه اصلی این بازی روی کنسول نینتندو سوییچ که برنده جوایز بسیاری برای روایت و گیم پلی جذاب خود شده، به حدی بی‌نقص و عالی طراحی شده است که منتقدان و کاربران به شدت از آن نظرات مثبت داده بودند. با این وجود نکته اینجاست که هنگام شبیه‌سازی کردن، همیشه برخی مسائل پیش می‌آیند که رفع آن‌ها زمان می‌برد.

بازی The Legend of Zelda: Breath of The Wild هم‌اکنون به صورت رسمی برای دو کنسول نینتندو سوییچ و سوییچ لایت و همچنین Wii U در دسترس قرار دارد و اگر نسخه شبیه‌ساز آن را تهیه کنید، ماجراجویی جدید لینک با پلتفرم رایانه شخصی هم قابل تجربه خواهد بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا