پروژه‌ی Zack Snyder’s Justice League در قالب یک فیلم سینمایی عرضه خواهد شد

برنامه‌ها تغیییر کرد

پروژه‌ی Zack Snyder’s Justice League در قالب یک فیلم سینمایی عرضه خواهد شد سورنا رضایی ۱ ۲۹ دی ۱۳۹۹ HBO
پروژه‌ی Zack Snyder's Justice League

زک اسنایدر فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی در پاسخ به یکی از کاربران ورو اعلام کرد پروژه‌ی Zack Snyder’s Justice League در قالب یک فیلم منتشر می‌شود.

Justice League، یکی از پرحاشیه‌ترین فیلم‌های سال‌های اخیر سینما به شمار می‌رود. محصول مشترک وارنر و دی‌سی فیلمز در میانه‌ی راه زک اسنایدر (Zack Snyder) را به دلایل خانوادگی از دست داد. تهیه‌کنندگان که از هیجان بالای مخاطبان برای تماشای اثر اطلاع داشتند، به سرعت روند جستجو را آغاز کرده و نهایتا جاس ویدون (Joss Whedon) را به عنوان فرد جایگزین روی صندلی کارگردانی نشاندند. ویدون چشم‌انداز متفاوتی نسبت به اسنایدر داشت. از همین رو، تلاش کرد اجازه و بودجه‌ی مورد نیاز را برای تغییر در فیلمنامه و ضبط بسیاری از صجنه به دست بیاورد. او به هدف خود رسید و بخش‌های زیادی تغییر کرد. با این حال، پنجمین فیلم دنیای سینمایی دی‌سی چیزی نبود که انتظار می‌رفت.

با گذشت مدت کوتاهی از اکران Justice League و انتشار اولین جزئیات از فیلمنامه‌ی زک اسنایدر، تعدادی از کاربران فضای مجازی کمپینی را راه‌اندازی کردند تا به واسطه‌ی آن خواستار انتشار نسخه‌ی اصلی شوند؛ زیرا اسنایدر در آن زمان مدعی شده بود نسخه‌ی مد نظرش تقریبا آماده است. با گذشت زمان، نه تنها تعداد حامیان کمپین به میزان قابل‌توجهی افزایش یافت، بلکه برخی از بازیگران و دست‌اندرکاران فیلم از جمله جیسون موموآ (Jason Momoa) با کاربران همصدا شدند. تلاش‌ها نهایتا جواب داد و انتشار نسخه‌ی اصلی از سوی وارنر تایید شد. با گذشت مدت کوتاهی از قرار گرفتن این خبر روی خروجی وب سایت‌های مختلف، رویداد DC FanDome برگزار و در جریان آن اعلام شد اسنایدر کات در قالب یک مینی سریال چهار ساعته از HBO Max پخش می‌شود. هر قسمت هم یک سال زمان خواهد داشت.

اینطور که به نظر می‌رسد، برنامه‌ریزی‌ها تغییر کرده است. چندی پیش، یکی از کاربران ورو پرسید پروژه‌ی Zack Snyder’s Justice League در قالب سریال یا فیلم سینمایی عرضه می‌شود. زک اسنایدر در پاسخ نوشت اثر مورد نظر در قالب یک فیلم سینمایی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. این فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی در ریپلای خود هیچ اشاره‌ای به مدت زمان نداشت. با این حال، می‌توان مطمئن بود هیچ کدام از صحنه‌های مد نظر اسنایدر حذف نشده و طبیعتا، تغییری در مدت زمان به وجود نخواهد آمد؛ زیرا او در مصاحبه‌های قدیمی خود تاکید داشت هیچ بخشی از داستان را حذف نمی‌کند تا اسنایدر کات لیگ عدالت، نزدیک‌ترین اثر به چشم‌انداز اصلی‌اش باشد. در ضمن، فعلا مشخص نیست چرا ماهیت پروژه از یک مینی سریال به فیلم سینمایی تغییر کرده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا