پوستر جدیدی از Zack Snyder’s Justice League منتشر شد

قهرمانان در یک قاب

پوستر Justice League

به تازگی پوستری جدید از فیلم مورد انتظار Zack Snyder’s Justice League که قرار است به زودی از شبکه‌ی HBO پخش شود، منتشر شده است.

قهرمانان در پوستر جدید Zack Snyder’s Justice League در یک صف قرار می‌گیرند و اواسط ماه جاری میلادی به HBO Max می‌آیند. این پوستر اعضای جاستیس لیگ را در کنار یک‌دیگر نشان می‌دهد. هنری کویل در نقش سوپرمن، جیسون موموا در نقش آکوامن، گل گدوت در نقش واندر وومن، ازرا میلر در نقش فلش، بن افلک در نقش بتمن و ری فیشر در نقش سایبرگ، در این پوستر دیده می‌شوند و همچنین لوگوی جاستیس لیگ را در پس‌زمینه‌ی این پوستر می‌بینید. این پوستر کاملا سیاه و سفید است تا اشاره‌ای زیرکانه به نسخه‌ی “Justice Is Gray” این فیلم انجام دهد.

زک اسنایدر گفته که:

نسخه‌ای سیاه و سفید از فیلم جاستیس لیگ با نام Justice Is Gray Edition می‌آيد و من طرفدار پر و پا قرص آن هستم. حقیقتا این نسخه، نسخه‌ی مورد علاقه‌ی من از این فیلم است. کاملا متوجه هستم که اکثر مردم نسخه‌ی رنگی را دوست دارند و آنان را درک می‌کنم، اما برای من، بهترین و کامل‌ترین نسخه در واقع نسخه‌ی سیاه سفید IMAX این فیلم است و من به شخصه عاشق آن هستم. البته نسخه‌ی سیاه و سفید جاستیس لیگ روی HBO Max و مدت کمی پس از عرضه‌ی نسخه‌ی اصلی، منتشر خواهد شد. امیدوارم بینندگان از این نسخه‌ی سیاه و سفید به اندازه‌ی من لذت ببرند.

در فیلم Zack Snyder’s Justice League متوجه می‌شویم که فداکاری سوپرمن (هنری کویل) بیهوده نبوده و بروس وین (بن افلک) به همراهی پرنسس دایانا (گل گدوت) تلاش می‌کند تا تیمی متشکل از فرا-‌انسان‌ها برای محافظت از زمین بسازد. در نهایت نیز بتمن، واندر وومن، آکوامن، ساییبرگ و فلش با هم متحد می‌شوند و تیمی می‌سازند تا جلوی مقاصد شیطانی Steppenwolf ،DeSaad و Darkseid را بگیرند.

شما این پوستر و همچنین، فیلم Zack Snyder’s Justice League را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ آیا این فیلم می‌تواند نقطه‌ی عطفی در کارنامه‌ی DC باشد یا اینکه صرفا قرار نیست تفاوت چندان محسوسی در رقابت با مارول ایجاد کند؟ خوشحال می‌شویم که نظر خود را در مورد این فیلم در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا