#مهسا_امینی

نخستین تصاویر Army of the Dead اثر تازه‌ی زک اسنایدر از راه رسید

تعداد تصاویر به رقم ۲ می‌رسد

نخستین تصاویر Army of the Dead

وب سایت Entertainment Weekly ساعاتی قبل نخستین تصاویر Army of the Dead اثر تازه‌ی زک اسنایدر را به اشتراک گذاشت.

زک اسنایدر (Zack Snyder) پس از کار روی Dawn of the Dead محصول سال ۲۰۰۴ میلادی، تصمیم گرفت پروژه‌ی زامبی محور دیگری را بسازد و حتی طرحش را هم آماده کرد. این پروژه در سال ۲۰۰۸ رسما تایید و همچنین اعلام شد متایس ون ماینینگن جونیور (Matthijs van Heijningen Jr) وظیفه‌ی کارگردانی را بر عهده می‌گیرد. شرایط مطابق انتظار نرفت و پروژه به مدت چند سال در برزخ Development گرفتار شد. با گذشت ۱۱ سال، نتفلیکس امتیاز فیلم را از استودیوی برادران وارنر خریداری کرد و با اسنایدر به توافق رسید تا روی صندلی کارگردانی بنشیند. در ضمن، اسنایدر وظیفه‌ی آماده‌سازی فیلمنامه و فیلمبرداری را هم بر عهده داشته است.

Army of the Dead درباره‌ی گروهی از مزدوران است که تصمیم می‌گیرند در جریان همه‌گیری جهانی ویروسی خطرناک و تبدیل مردم به زامبی، از یک کازینو در لاس وگاس سرقت کرده و به پول هنگفتی دست پیدا کنند. تیم بازیگری شامل نام‌های شناخته‌شده‌ای می‌شود که از میانشان می‌توان به دیو باتیستا (Dave Bautista) در نقش اسکات وارد، هیرویوکی سانادا (Hiroyuki Sanada) در نقش هانتر بلای، الا پرنل (Ella Purnell) در نقش کیت وارد، آنا د لا رگه‌را (Ana de la Reguera) در نقش کروز، گرت دیلاهانت (Garret Dillahunt) در نقش فرانک پیترز و هما قریشی (Huma Qureshi) در نقش جیتا اشاره کرد.

وب سایت Entertainment Weekly اخیرا نخستین تصاویر Army of the Dead را به اشتراک گذاشته است. عکس اول، دیو باتیسا را در کنار دیگر اعضای گروهش نشان می‌دهد که لباس‌های نبرد را به تن کرده و کاملا آماده‌ی سرقت هستند. تصویر دوم و پایانی هم اسکات وارد و کیت وارد را در کنار هم نشان می‌دهد. ظاهرا در هنگام تهیه‌ی این عکس دو شخصیت مزبور در حال گفتگویی بوده‌اند. در ادامه می‌توانید تصاویر مزبور را مشاهده کنید:

در فیلم‌های زامبی‌محور که اتفاقات حول محور یک گروه می‌چرخد، شیمی میان اعضا اهمیت بسیار زیادی داشته و می‌تواند اثر را به سمت موفقیت سوق دهد. از آن‌جایی که اطلاعات چندانی از داستان Army of the Dead در دسترس نبوده و اولین تریلر هم هنوز منتشر نشده، نمی‌توان درباره‌ی تازه‌ترین محصول انحصاری نتفلیکس اظهار نظر کرد. در ضمن، کریس د لیا (Chris D’Elia) در ابتدا یکی از بازیگران بود اما پس از متهم شدن به اذیت و آزار چند زن، به طور کامل از تیم جدا شد. دست‌اندرکاران هم تیگ ناتارو (Tig Notaro) را انتخاب کردند. او از بازیگران سریال Star Trek: Discovery به شمار می‌رود.

در حال حاضر اطلاعات دقیقی از زمان پخش Army of the Dead موجود نبوده و تنها می‌دنیم در سال جاری میلادی از طریق نتفلیکس پخش خواهد شد. در ضمن، مدیران سرویس اطمینان زیادی به موفقیت این اثر داشته و هم اکنون روی یک فیلم پیش درآمد و یک انیمیشن سریالی کار می‌کنند. پیش درآمد، Army of the Dead Prequel: Meanwhile In… Germany نام داشته و توسط ماتیاس شوایگهوفر (Matthias Schweighöfer) کارگردانی می‌شود. سریال هم Army of the Dead: Lost Vegas نامگذاری شده و حول محور تعدادی از شخصیت‌های فیلم در روزهای ابتدایی همه‌گیری ویروس می‌چرخد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا