برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

زک اسنایدر اولین عکس از گرین لنترن فیلم جاستیس لیگ را منتشر کرد

سنگ‌های بی‌شمار جلوی پای زک اسنایدر

زک اسنایدر اولین عکس از گرین لنترن فیلم جاستیس لیگ را منتشر کرد ۰ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
گرین لنترن

زک اسنایدر، که به تازگی جاستیس لیگ نسخه‌ی او را تماشا کردیم، اولین عکس از کارکتر گرین لنترن را در این فیلم را نمایش داد.

بسیاری از طرفداران تا حدودی مزه‌ی برنامه‌ای را که آقای زک اسنایدر برای DCEU داشت را در فیلم Zack Snyder’s Justice League چشیدند. به تازگی نیز این کارگردان مشهور، عکسی از گرین لنترنی را که او می‌خواسته در این فیلم استفاده کند را به اشتراک گذاشته است.

زک اسنایدر طی نمایش فیلم جدیدش یعنی Army of the Dead عکسی را از گرین لنترن منتشر کرد. این گرین لنترن قرار بود بر اساس کارکتر جان استوارت باشد و همچنین در ابتدا، اسنایدر می‌خواست تا این کارکتر را به جای Martian Manhunter در قسمت اختتامیه‌ی فیلم قرار دهد، اما سپس اسنایدر را مجبور کردند تا کارکتری به جز گرین لنترن را در این قسمت نمایش دهد.

همان طور که در تصویر بالا می‌بینید، دست‌اندرکاران فیلم توانستند سکانس مربوط به گرین لنترن با بازی Wayne T. Carr در نقش جان استوارت را فیلم‌برداری کنند. با این‌که متاسفانه زک اسنایدر این عکس را از طریق گوشی همراه خود نشان داده و کیفیت آن نسبتا کم است، ولی به هر حال طرفداران می‌توانند از دیدن این کارکتر، خوشحال باشند.

آقای Wayne T. Carr طی مصاحبه‌ای در این مورد اظهار کرده که:

اسنایدر پس از این‌که سکانس من را به همه نشان داد با من تماس گرفت. او گفت که آن‌ها نمی‌گذارند که این سکانس را در فیلم قرار دهم.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا معتقدید که سنگ‌های زیادی جلوی پای زک اسنایدر و اسنایدرورس انداخته شد تا این کارگردان نتواند یونیورس خود را برای DC بسازد و فیلم‌های DC را از زیر سایه‌ی MCU بیرون آورد؟ راستی سکانس موردعلاقه‌ و دوست‌داشتنی شما در فیلم جاستیس لیگ زک اسنایدر، کدام سکانس است؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments