1%
  • 0/10

زک اسنایدر قصد دارد فیلم جدید شاه آرتور را بسازد

یک اقتباس وفادارانه

زک اسنایدر قصد دارد فیلم جدید شاه آرتور را بسازد ۰ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک

زک اسنایدر، کارگردان آثاری چون Watchmen ،Man of Steel و Batman V Superman: Dawn on Jusitce اخیرا اعلام کرده که در حال کار بر روی فیلم جدید شاه آرتور است، البته او جزئیات دیگری را در رابطه با این عنوان به اشتراک نگذاشت.

جدیدترین فیلم زک اسنایدر یعنی Zack Snyder’s Justice League تا کمتر از یک ماه دیگر از طریق سرویس استریم HBO Max منتشر خواهد شد. همچنین دیگر فیلم او، یعنی Army of the Dead که دنباله‌ای بر Dawn of the Dead به کارگردانی خود او در سال ۲۰۰۴ است و دیوید باتیستا را در نقش اصلی خود دارد نیز در تاریخ نامشخصی از سال میلادی جاری از سرویس Netflix پخش می‌شود. اکنون این کارگردان آمریکایی در جدیدترین مصاحبه‌ی خود، اطلاعاتی را در رابطه با اثر احتمالی بعدی‌اش فاش کرده است.

زک ادوارد اسنایدر، در مصاحبه‌ای که در Minutemen داشت، تائید کرد که در حال ساخت فیلم جدید شاه آرتور است که داستانی وفادارانه به افسانه‌های آن را روایت خواهد کرد. او در این رابطه گفت:

من در حال کار بر روی چیزی هستم که در آینده آن را خواهیم دید. من به این فکر می‌کنم که به نوعی مانند یک بازخوانی صادقانه، داستان‌های اسطوره‌ای شاه آرتور را بازگو کنم. شاید در یک زمان شاهد ساخت این فیلم و انتشار آن باشیم.

اسنایدر جزئیات بیشتری را از این پروژه‌ی احتمالی به اشتراک نگذاشت و هنوز نمی‌دانیم که چه زمانی تولید آن شروع خواهد شد و او برای ساخت آن با چه شرکت یا سرویس استریمی همکاری می‌کند. او همچنین درباره‌ی داستان نیز چیزی نگفت و مشخص نیست اثر او بر روی خود شاه آرتور تمرکز دارد یا یک یا چند شخصیت دیگر، با اینحال به نظر می‌رسد که این فیلم در مراحل اولیه‌ی ساخت خود قرار دارد.

آخرین فیلم ساخته شده بر اساس شاه آرتور، King Arthur: Legend of the Sword است که چارلی هونام در آن نقش این شخصیت افسانه‌ای را ایفا کرده بود و گای ریچی کارگردانی آن را بر عهده داشت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments