با شرکت در جشنواره‌ی Xbox Hall of Fame ایکس‌باکس سری ایکس هدیه بگیرید!

به رویاهایت رنگ واقعیت ببخش!

جشنواره‌ی Xbox Hall of Fame

در صورتی که در جشنواره‌ی Xbox Hall of Fame شرکت کرده و بتوانید چالش‌ها را انجام دهید، هدایای ارزنده‌ای از جمله یک دستگاه ایکس‌باکس سری ایکس دریافت خواهید کرد.

اواسط شهریور ماه بود که قیمت، مشخصات و حتی کلیپ تبلیغاتی ایکس‌باکس سری اس در فضای مجازی لو رفت. مایکروسافت مدت کوتاهی بعد نه تنها جزئیات را تایید کرد، بلکه زمان انتشار این کنسول نسل نهمی را هم به اشتراک گذاشت. در حالی که بسیاری از طرفداران برند ایکس‌باکس بابت معرفی چنین دستگاه مقرون به صرفه‌ای هیجان‌زده بودند، ردموندی‌ها از شرایط نهایت استفاده را برده و قیمت ایکس‌باکس سری ایکس را هم اعلام کردند. پرچمدار مایکروسافت برچسب قیمتی ۵۰۰ دلار را روی خود خواهد داشت. اگر تمایل ندارید چنین هزینه‌ای را بپردازید، می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن این کنسول بسنجید.

مایکروسافت ساعاتی قبل از جشنواره‌ی Xbox Hall of Fame رونمایی کرد. هدف از برگزاری آن، قدردانی از کاربرانی است که بیشترین امتیازها و دستاوردها را روی ایکس‌باکس وان به دست آورده‌اند. افرادی که می‌خواهند در جشنواره شرکت کنند، باید از طریق این لینک ثبت نام کرده و سپس هشت چالش مد نظر را انجام دهند. بدین ترتیب، شانس برنده شدن خواهند داشت. در ضمن، مایکروسافت کشورها را به ۱۳ منطقه تقسیم کرده و از هر منطقه هشت نفر به عنوان برنده معرفی می‌شوند. به بیان دیگر، تعداد نهایی برندگان ۱۰۴ نفر خواهد بود. در ادامه می‌توانید توضیحات مربوط به هر چالش را مشاهده کنید:

  • Achievement Conqueror: در طول عمر ایکس‌باکس وان، بیشترین اچیومنت‌ها را در میان کاربران منطقه‌ی خود به دست آورده باشید. (۲۲ نوامبر سال ۲۰۱۳ الی ۱۹ اکتبر سال ۲۰۲۰)
  • Game Pass Ruler: بیشترین تعداد بازی‌های سرویس ایکس‌باکس گیم پس را در میان کاربران منطقه‌ی خود تجربه کرده باشید. (۲۲ نوامبر سال ۲۰۱۳ الی ۱۹ اکتبر سال ۲۰۲۰)
  • Gamerscore Legend: در طول عمر ایکس‌باکس وان، بیشترین گیمزاسکور را در میان کاربران منطقه‌ی خود به دست آورده باشید. (۲۲ نوامبر سال ۲۰۱۳ الی ۱۹ اکتبر سال ۲۰۲۰)
  • Sea of Thieves Legendary Captain: در بازی Sea of Thieves، بالاترین رقم Emissary Value را در جریان سفرهای Athena’s Fortune Emissary به ثبت برسانید. (۲ اکتبر الی ۴ اکتبر سال ۲۰۲۰)
  • Gamerscore Champion: در بازه‌ی زمانی یک اکتبر الی ۱۹ اکتبر سال ۲۰۲۰ بیشترین گیمزاسکور را در میان کاربران منطقه‌ی خود به دست بیاورید.
  • Forza Horizon 4 Hall of Fame Circuit: با خودروی 2018 McLaren Sienna مسیر Forza Horizon 4 Hall of Fame Circuit را در سریع‌ترین زمان ممکن به پایان برسانید. (یک اکتبر الی ۱۹ اکتبر سال ۲۰۲۰)
  • Achievement Defeater: در بازه‌ی زمانی یک اکتبر الی ۱۹ اکتبر سال ۲۰۲۰ بیشترین اچیومنت را در میان کاربران منطقه‌ی خود به دست بیاورید.
  • State of Decay 2 Zombie Slayer: در یکی از نقشه‌های Standard Zone، تمامی محل‌های آلوده را در کمترین زمان پاکسازی کنید. (۱۶ اکتبر الی ۱۸ اکتبر سال ۲۰۲۰)

افرادی که به عنوان برنده معرفی شوند، یک دستگاه ایکس‌باکس سری ایکس، اشتراک ۱۲ ماهه‌ی Xbox Game Pass Ultimate، یک جام و یک هودی با طراحی جشنواره‌ی Xbox Hall of Fame دریافت خواهند کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا