به مناسبت روز Alien بازی Alien: Isolation را با ۹۵ درصد تخفیف دریافت کنید

کاربران استیم عجله کنند

به مناسبت روز Alien بازی Alien: Isolation را با ۹۵ درصد تخفیف دریافت کنید مهسا سپاهی ۰ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
تخفیف بازی Alien: Isolation در استیم

کاربران فروشگاه استیم می‌توانند به مناسبت روز Alien، بازی Alien: Isolation را با تخفیف باورنکردنی ۹۵ درصد، خریداری کنند.

طرفداران فرنچایز محبوب Alien بیست و ششم آوریل را به نام این کاراکتر نام‌گذاری کرده‌اند تا این شخصیت علمی تخیلی و افسانه‌ای را مفتخر کنند. تولد این کاراکتر به سال ۱۹۷۹، زمانی که اولین فیلم این عنوان به کارگردانی Ridley Scott ساخته و منتشر شد، برمی‌گردد. از همان موقع این شخصیت عجیب و تخیلی طرفداران زیادی را به خود جذب کرد و پس از آن فیلم‌های دیگری با عناوین Alien 3 ،Aliens و Alien Resurrection در لیست فیلم‌های موفق این فرنچایز برای همیشه ثبت شد. مدتی بعد در سال ۲۰۱۲ و ۲۰۱۷، فیلم‌های Prometheus و Alien: Covenant به دنیای عجیب بیگانگان، اضافه شدند.

تا امروز تعدادی زیادی رمان، کمیک و بازی برای این شخصیت پرطرفدار شکل گرفته که از این عناوین می‌توان به بازی Alien: Isolation اشاره کرد. این بازی موفق توسط Creative Assembly و Feral Interactive ساخته شده و شرکت سگا آن را منتشر کرده است. این بازی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 3، پلی‌استیشن 4، رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس 360 و نینتندو سوییچ توسعه یافته و توانسته در بخش صدا، در سال ۲۰۱۴ جایزه‌ی بفتا را برنده شود.

سازندگان بازی اکشن ماجراجویی Alien: Isolation تصمیم گرفته‌اند به مناسبت روز فرنچایز بیگانه، این عنوان سبک بقاء را با تخفیف بی‌نظیر ۹۵ درصد در اختیار کاربران فروشگاه استیم قرار دهند. توجه داشته باشید که این تخفیف به مدت محدودی قابل استفاده است و تا فردا شب فرصت دارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا