لایو اکشن Yakuza توسط سگا معرفی شد

ماجرایی دیگر از خلافکاران یاکوزا

یاکوزا

طی مراسم TGS 2020، سگا به صورت رسمی اعلام کرد لایو اکشن Yakuza در دست تولید قرار دارد.

روز ۲۷ سپتامبر که آخرین روز رویداد TGS 2020 به حساب می‌آمد، توشیهیرو ناگاشی عضو ارشد سگا، از ساخت لایو اکشن Yakuza توسط این شرکت خبر داد. او در بیانیه‌ی خود درمورد روند ساخت این پروژه ابراز امیدواری کرد و گفت اطلاعات تکمیلی درمورد فیلم جدید یاکوزا به زودی منتشر می‌شود.

سگا نزدیک به ۱۴ سال است که به توسعه‌ی فرنچایز یاکوزا مشغول بوده و تا کنون آثار زیادی تحت این عنوان منتشر کرده است. طی رویداد اخیر، توشیهیرو ناگاشی اطلاعات چندانی درمورد این اقتباس سینمایی منتشر نکرد، اما می‌دانیم این فیلم در قالب لایو اکشن ساخته خواهد شد. این اثر قرار است با همکاری سگا، 1212 اینترتینمنت و وایلد شیپ کانتنت تولید شود. با وجود آن‌که درمورد ماجرای این فیلم چیزی نمی‌دانیم، اما از آن‌جایی که فرنچایز یاکوزا داستان‌های زیادی دارد و نویسنده‌های آن تا کنون داستان‌های مختلفی برای آن نوشته‌اند، احتمال موفقیت این فیلم زیاد است.

لازم به ذکر است که در رویداد TGS 2020 توشیهیرو ناگاشی و سگا درمورد زمان عرضه‌ی این فیلم صحبتی نکرده‌اند و نمی‌دانیم در چه تاریخی می‌توانیم اقتباس سینمایی یاکوزا را تماشا کنیم. همچنین، لیست بازیگران هم هنوز اعلام نشده است.

آخرین بازی ساخته شده تحت عنوان یاکوزا، Yakuza: Like a Dragon نام دارد. این بازی قرار است در تاریخ ۲۳ آبان سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۳ نوامبر سال ۲۰۲۰) برای پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی عرضه شود. در Like a Dragon، کاراکتر کازوما جای خود را به ایچیبان کاسوگا می‌دهد و بازیکنان باید در نقش او بازی را جلو ببرند. اگر علاقه‌مند هستید در مورد هشتمین بازی سری یاکوزا بیشتر بدانید، می‌توانید مطلب هر آنچه از Yakuza: Like a Dragon می‌دانیم را از سایت سرگرمی مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا