تصاویر جدید بازی Yakuza: Like a Dragon منتشر شدند

مینی گیمی که شما را قطعا به یاد Mario Kart خواهد انداخت!

تصاویر جدید بازی Yakuza: Like a Dragon

به‌تازگی، تصاویر جدید بازی Yakuza: Like a Dragon منتشر شده است.

اخیرا تصاویر جدید بازی Yakuza: Like a Dragon منتشر شده است که نکات جالبی از نسخه‌ی جدید سری Yakuza را به ما نشان می‌دهد. جالب است بدانید که بازی Yakuza: Like a Dragon بیشتر در منطقه‌ی جدیدی به نام Isezaki Ichinjo  واقع در Yokohama جریان دارد، با این حال همچنان می‌توانید در منطقه Kamurocho به بازی کردن بپردازید.

یکی دیگر از نکات جالب بازی، جضور یک سری مسابقات محلی کارتینگ با نام Dragon Kart است. این مسابقات به صورت مینی گیم در بازی قرار گرفته‌اند که شباهت انکارناپذیری به بازی Mario Kart دارند. در این مسابقات چهار تورنومنت وجود دارد که با هر بار برنده شدن به مرحله‌ی بعدی صعود خواهید کرد. در نهایت شما به آخرین تورنومنت با نام Dragon Cup که در منطقه‌ی Kamurocho جریان دارد خواهید رسید. لازم به ذکر است که برای رسیدن به Dragon Cup باید ابتدا ماشین خودتان را ارتقاء ببخشید و همچنین مهارت‌های خودتان را در رانندگی افزایش دهید.

در طی مسیر هر مسابقه شما با موارد زیادی مواجه خواهید شد. از این موارد می‌توان به موانع انفجار، محل‌های خاکی که باعث کاهش سرعت شما می‌شوند و همچنین یک سری حفره‌های الکترونیکی که به ماشین شما صدمه وارد می‌کند اشاره کرد. تمامی این موارد باعث می‌شوند که علاوه بر تجربه‌ی هیجان بیشتر، گیمرها راه‌های زیادی برای برد یا باخت در هر مسابقه داشته باشند.

لازم به ذکر است که شما می‌توانید با پرداخت پول واقعی به پیشرفت خود در بازی سرعت ببخشید. می‌توانید با پرداخت پول، ماشین خود را تقویت و آیتم‌های بیشتری دریافت کنید و همچنین عملکرد ماشین خودتان را بهبود ببخشید.

همچنین قادر خواهید بود تا به صورت آنلاین به تجربه‌ی این مینی‌گیم بپردازید و رکورد سرعت خودتان را ثبت کنید. این رکوردها باعث می‌شوند که روزانه بعد از اینکه رتبه شما به ثبت رسید جوایزی دریافت کنید. هر چقدر که رتبه و امتیاز شما نسبت به بقیه بازیکنان بیشتر باشد، به تبع جوایز بهتری دریافت خواهید کرد.

بازی Yakuza: Like a Dragon که هفتمین نسخه از عناوین اصلی سری یاکوزا محسوب می‌شود، در تاریخ ۱۶ ژانویه ۲۰۲۰ (۲۶ دی‌ماه ۱۳۹۸) به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 در ژاپن عرضه خواهد شد. پس از عرضه در ژاپن بازی در زمانی نامشخص برای دیگر نقاط دنیا هم منتشر می‌گردد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا