با بسته‌ی الحاقی جدید بازی Yakuza 7 آشنا شوید!

درجه‌ی سختی بالاتر و حالت New Game Plus

بسته‌ی الحاقی جدید بازی Yakuza 7

شرکت نامدار سگا چندی پیش از بسته‌ی الحاقی جدید بازی Yakuza 7 پرده برداشت که بر اساس آن، درجه‌ی سختی بالاتر به همراه حالت New Game Plus به این اثر اضافه می‌شود.

بازی Yakuza: Like A Dragon که هفتمین نسخه‌ی اصلی از مجموعه‌ی پرطرفدار یاکوزا به شمار می‌رود، از زمان انتشار خود تا به امروز میزبان به‌روزرسانی‌های متعددی بوده و با گذشت زمان، شرکت سگا (Sega) محتوای جدید نسبتا زیادی را تقدیم کاربران کرده است. در همین راستا، به نظر می‌رسد که پشتیبانی توسعه‌دهندگان از این بازی همچنان ادامه دارد و در آینده‌ی نزدیک شاهد انتشار بسته‌ی الحاقی جدیدی برای این عنوان خواهیم بود که گیمرها را به تجربه‌ی دوباره‌ی مراحل بازی تشویق می‌کند.

به بیان دقیق‌تر، بر اساس اطلاعاتی که طی استریم این ماه برنامه‌ی SegaNama شرکت سگا به اشتراک گذاشته شد، بازی Yakuza: Like A Dragon امروز هشتم اسفند ماه (۲۷ فوریه) میزبان بسته‌ی الحاقی جدیدی است که در پی آن، درجه‌ی سختی بالاتر و حالت New Game Plus به این عنوان اضافه می‌شود. به گفته‌ی شرکت سگا، این دی‌ال‌سی قرار است فقط و فقط در دسترس افرادی قرار گیرد که با موفقیت تمامی مراحل بازی را پشت سر گذاشته و بخش کمپین آن را به اتمام رسانده‌اند. بدین ترتیب، اگر کلیه‌ی ماموریت‌های بازی را تکمیل کرده‌اید، بد نیست که به لطف درجه‌ی سختی بالاتر، یک بار دیگر این روند را با چالش بیشتری طی کنید. به علاوه، هرچند که حالت نیو گیم پلاس کمی دیرتر از حد انتظار به بازی اضافه می‌شود، اما در حال حاضر می‌توانید حالت بخش داستانی را همراه با تمامی تجهیزات و توانایی‌های پیشین خود از ابتدا شروع کنید. در کنار این دو محتوا، بسته‌ی الحاقی جدید بازی شامل یک سری آیتم‌ها و چالش‌های دیگری نیز می‌شود که البته برای دسترسی به آن‌ها، لازم است که ابتدا نسبت خرید این DLC اقدام کنید. متاسفانه هنوز جزئیاتی در خصوص قیمت این بسته در دست نیست.

در حالی که بازی Yakuza: Like A Dragon در اواخر دی ماه امسال در کشور ژاپن به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شد، اما شرکت سگا تا به امروز تاریخ انتشار نسخه‌ی غربی این عنوان را مشخص نکرده و این مورد همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. با این حال، با توجه‌ی به اتمام چرخه‌ی عمر کنسول‌های نسل هشتم در پایان سال جاری میلادی، شواهد امر گویای این موضوع است که بازی نهایتا طی چند ماه آینده در دسترس علاقه‌مندان در اقصی نقاط جهان قرار خواهد گرفت. در این میان، بد نیست اشاره کنم که تعدادی از عناوین سری یاکوزا از انحصار کنسول‌های سونی خارج شده و در حال عرضه برای ایکس‌باکس وان هستند. برای مثال، بازی Yakuza 0 در روز هفتم اسفند ماه (۲۶ فوریه) به دست کاربران این کنسول رسید و در صورتی که جزء مشترکین سرویس اشتراکی Xbox Game Pass باشید، در حال حاضر می‌توانید از تجربه‌ی رایگان این عنوان لذت ببرید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا