1%
  • 0/10

شیائومی میکس فولد ۳ با نمایشگر ساخت سامسونگ عرضه می‌شود

شیائومی میکس فولد ۳ با نمایشگر ساخت سامسونگ عرضه می‌شود ۰ ۲۰ مرداد ۱۴۰۲ علم و فناوری کپی لینک
شیائومی میکس فولد ۳

گلکس زد فولد ۵ در حالی باید با شیائومی میکس فولد ۳ رقابت کند که نمایشگر تاشوی گوشی شیائومی را خود سامسونگ تولید می‌کند.

بر کسی پوشیده نیست که سامسونگ دیسپلی در حال حاضر بهترین نمایشگرهای گوشی‌های هوشمند را تولید می‌کند و بسیاری از شرکت‌ها نظیر اپل، شیائومی و خود سامسونگ برای تأمین نمایشگر گوشی‌های خود با این شرکت وارد همکاری می‌شوند. اما حالا سامسونگ باید تأمین‌کننده‌ی نمایشگر گوشی تاشویی باشد که از آن به عنوان اصلی‌ترین رقیب گلکسی زد فولد ۵ یاد می‌شود؛ شیائومی میکس فولد ۳.

طبق گفته‌های راس یانگ، از افشاگران معروف حوزه‌ی فناوری و همچنین مدیرعامل شرکت Display Supply Chain Consultants، سامسونگ برای ساخت نمایشگر تاشوی شیائومی میکس فولد ۳ از فناوری جذاب Color On Encapsulation استفاده کرده که در پنل گلکسی زد فولد ۵ هم شاهد به کارگیری آن هستیم. به لطف این فناوری، بیشینه‌ی روشنایی پنل به شکل قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند تا عملکرد آن در زیر نور بهبود پیدا کند.

راس یانگ جز این مورد، اطلاعات زیادی در رابطه با سایر مشخصات این گوشی منتشر نکرده اما به لطف لی جون، مدیرعامل شیائومی، تاکنون بسیاری از مشخصات میکس فولد ۳ برایمان افشا شده است. از جمله این موارد می‌توان به وجود ۴ دوربین روی پنل پشتی، شامل دو دوربین تله‌فوتو، یک دوربین عریض و دیگری فوق عریض، پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸ نسل ۲، اسپیکرهای استریو، محافظ صفحه UTG، پنل پشتی چرمی و… اشاره کرد. علاوه بر این‌ها، شایعات حاکی از آن است که این گوشی باتری بزرگ‌تر و شارژر سریع‌تری از زد فولد ۵ خواهد داشت و همچنین باریک‌ترین گوشی جهان در حالت بازشده خواهد بود.

البته با تمام این شگفتی‌ها، به نظر می‌رسد مثل نسل قبل، میکس فولد ۳ هم منحصرا برای بازار چین در نظر گرفته شده که امیدواریم شیائومی در ادامه نظر خود را راجع به این موضوع تغییر دهد.

راس یانگ جز این مورد، اطلاعات زیادی در رابطه با سایر مشخصات این گوشی منتشر نکرده اما به لطف لی جون، مدیرعامل شیائومی، تاکنون بسیاری از مشخصات میکس فولد ۳ برایمان افشا شده است. از جمله این موارد می‌توان به وجود ۴ دوربین روی پنل پشتی، شامل دو دوربین تله‌فوتو، یک دوربین عریض و دیگری فوق عریض، پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸ نسل ۲، اسپیکرهای استریو، محافظ صفحه UTG، پنل پشتی چرمی و… اشاره کرد. علاوه بر این‌ها، شایعات حاکی از آن است که این گوشی باتری بزرگ‌تر و شارژر سریع‌تری از زد فولد ۵ خواهد داشت و همچنین باریک‌ترین گوشی تاشوی جهان در حالت بازشده خواهد بود.

البته با تمام این شگفتی‌ها، به نظر می‌رسد مثل نسل قبل، میکس فولد ۳ هم منحصرا برای بازار چین در نظر گرفته شده که امیدواریم شیائومی در ادامه نظر خود را راجع به این موضوع تغییر دهد. گوشی تاشوی شیائومی به همراه مچ‌بندی می بند ۸ پرو و تبلت شیائومی پد ۶ مکس، سه روز دیگر رسما رونمایی می‌شوند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments