گوشی‌های سری ردمی نوت شیائومی به فروش ۱۱۰ میلیونی رسید

بازار هند، از دلایل عمده موفقیت‌های گوشی‌ها سری ردمی نوت از حیث فروش محسوب می‌شود

فروش ۱۱۰ میلیونی سری ردمی نوت

مطابق اعلام کمپانی شیائومی، گوشی‌های سری ردمی نوت به فروش ۱۱۰ میلیونی رسیده است.

شیائومی از سال ۲۰۱۴ در حال ساخت و عرضه گوشی‌های سری ردمی نوت است و از همان زمان، این گوشی‌ها از محبوبیت بسیار بالایی در میان طرفداران و کاربران برخوردار بوده‌اند. این محبوبیت تا جایی پیش رفته که حالا این کمپانی چینی اعلام کرده که گوشی‌های سری ردمی نوت به فروش ۱۱۰ میلیونی رسیده است.

جالب است بدانید که اخیرا سری ردمی به صورت یک برند جداگانه عرضه می‌شود؛ با این حال، این برند هنوز در بسیار از موارد مثل بخش توسعه و تحقیقات، بخش ساخت و خط تولید با شیائومی همکاری دارد. همچنین، اخیرا گوشی‌های ردمی نوت ۹ پرو و ردمی نوت ۹ پرو مکس روانه بازار شده‌اند که به طور حتم، به روند رو به بالای فروش گوشی‌های سری ردمی نوت سرعت زیادی خواهد بخشید.

البته باید دلیل فروش بالای این سری گوشی‌ها را به پای یک سری نقاط عطف سری ردمی نوت گذاشت. ردمی نوت 4G اولین گوشی هوشمندی محسوب می‌شود که در هند با قیمت کمتر از ۱۰ هزار روپیه (۱۳۶ دلار آمریکا) عرضه شده است، در حالی که ردمی نوت ۴ در سه فصل از سال ۲۰۱۷ به عنوان پرفروش‌ترین گوشی هند شناخته می‌شود. لازم به ذکر است که ردمی نوت ۵ هم در سال ۲۰۱۸ به پرفروش‌ترین گوشی سال هند تبدیل شد. همچنین در سال ۲۰۱۹، ردمی نوت ۷ توانست این دستاورد را مجددا کسب کند. جالب است بدانید که ردمی نوت ۷ اولین گوشی با دوربین ۴۸ مگاپیکسلی است و همین امر در کنار قیمت نسبتا پایین آن را می‌توان از عمده‌ترین دلایل موفقیت این گوشی در بازار هند تلقی کرد.

حالا باید دید با توجه به عرضه ردمی نوت ۹ پرو و ردمی نوت ۹ پرو مکس روند فروش گوشی‌های سری ردمی نوت تا این میزان افزایش پیدا خواهد کرد. همچنین، باید دید که این گوشی‌ها می‌توانند دستاورد گوشی‌های قبلی ردمی نوت را در بازار هند کسب کنند یا خیر.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا