1%
  • 0/10

طراحی شیائومی ۱۴ اولترا لو رفت

طراحی شیائومی ۱۴ اولترا لو رفت ۰ ۲۴ آذر ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
طراحی شیائومی ۱۴ اولترا

شیائومی ۱۴ اولترا قرار است به عنوان بهترین و قدرتمندترین پرچم‌دار شیائومی در سال ۲۰۲۴ راهی بازار شود و در همین راستا اخیرا طراحی آن لو رفت.

شیائومی ۱۴ اولترا یکی از بهترین پرچم‌دارهایی است که به احتمال زیاد در شش ماه نخست سال ۲۰۲۴ رونمایی و راهی بازار خواهد شد. این گوشی به اسنپدراگون ۸ نسل ۳ به عنوان قلب تپنده مجهز خواهد شد؛ اما در سایر بخش‌ها، تفاوت چشمگیری بین آن و نسل گذشته وجود نخواهد داشت. در نتیجه، به نظر می‌رسد شیائومی ۱۴ اولترا یک نسخه‌ی ارتقا یافته از لحاظ ظاهری در مقایسه با شیائومی ۱۳ اولترا خواهد بود.

البته یک سری تغییرات از لحاظ امکاناتی نظیر دوربین در نسل جدید وجود خواهد داشت؛ برای مثال گفته می‌شود این گوشی از نسل دوم سنسور لایکا روی پنل پشتی بهره خواهد برد که احتمالا عملکرد بهتری از نسل گذشته به نمایش خواهد گذاشت.

پنل پشتی شیائومی ۱۳ اولترا که اندکی انحنا داشت،‌ حالا به نظر می‌رسد در طراحی شیائومی ۱۴ اولترا خبری از آن نیست. این خبر را افشاگر معروف چینی یعنی Digital Chat Station منتشر کرده و از آن جایی که افشاگر موثقی محسوب می‌شود، می‌توان به گفته‌هایش اعتماد کرد.

همچنین شیائومی ۱۴ اولترا به احتمال زیاد در رنگ آبی با پنل پشتی شیشه‌ای، نارنجی با پنل پشتی سیلیکونی و مشکی با پنل پشتی سیلیکونی عرضه خواهد شد.

متأسفانه تصویر خاصی از طراحی شیائومی ۱۴ اولترا منتشر نشده و دقیقا نمی‌دانیم شکل ظاهری آن چگونه خواهد بود اما اینطور که از شواهد پیداست، بعید به نظر می‌رسد بین آن و نسل گذشته تفاوت ظاهری چشمگیری وجود داشته باشد.

اینکه شیائومی می‌خواهد این گوشی را راهی بازار جهانی کند یا خیر هنوز مشخص نیست اما شواهد حاکی از آن است که این اتفاق رخ خواهد داد. هرچند در رابطه با شیائومی ۱۴ پرو باید بگوییم ظاهرا خبری از آن در بازار جهانی نخواهد بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments