1%
  • 0/10

خبر بد برای علاقه‌مندان به شیائومی؛ جذاب‌ترین گوشی شیائومی شاید وارد بازار جهانی نشود

خبر بد برای علاقه‌مندان به شیائومی؛ جذاب‌ترین گوشی شیائومی شاید وارد بازار جهانی نشود ۰ ۲۳ آذر ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
شیائومی 14 بازار جهانی

یک خبر ناراحت‌کننده برای کاربران شیائومی؛ این شرکت چینی شاید هیچوقت گوشی جذاب شیائومی ۱۴ پرو را راهی بازار جهانی نکند.

شیائومی اواخر سال ۲۰۲۳ از گوشی‌های شیائومی ۱۴ و ۱۴ پرو رونمایی کرد و مثل همیشه انتظار می‌رفت این گوشی‌ها بعد از چین وارد بازار جهانی هم بشوند. این گوشی‌ها در حال حاضر در بازار چین در دسترس قرار دارند و باید در ژانویه راهی بازار جهانی شوند.

اما اینطور که از خبرها پیداست، ظاهرا شیائومی فقط مدل استاندارد را راهی بازار جهانی خواهد کرد و مدل پرو در این مسیر برادر خود را همراهی نخواهد کرد. این اطلاعات بعد از اینکه برنامه‌ی شیائومی برای توسعه‌ی نرم‌افزار گوشی‌های مدل جهانی لو رفت منتشر شده است.

خبر بد اینجاست که ظاهرا برای شیائومی ۱۴ پرو هیچ نرم‌افزاری برای بازار جهانی توسعه نیافته و این یعنی فقط یک مدل از پرچم‌داران شرکت چینی قرار است فراتر از چین را شاهد باشد.

البته شیائومی در نظر دارد ۱۴ اولترا را به بازار جهانی عرضه کند. از آن جایی که تفاوت خیلی چشمگیری بین این مدل و مدل ۱۴ پرو وجود ندارد، به نفع شیائومی هم هست که مدل پرو را در این بین کنار بگذارد تا کاربران دلایل کافی برای ترجیح مدل اولترا به پرو داشته باشند.

اگر بی‌صبرانه منتظر گوشی‌های سری شیائومی ۱۴ به خصوص مدل پرو بوده‌اید تا وارد بازار شوند، به احتمال بسیار زیاد ناامید خواهید شد چون فعلا که خبری از این محصول نیست. با این حال شاید در لحظه‌ی آخر برنامه عوض شود و شیائومی تصمیم بگیرد این گوشی را هم در کنار مدل استاندارد راهی بازار جهانی کند.

باید تا ماه ژانویه، یعنی حدودا یک ماه دیگر منتظر بمانیم و ببینیم چه پیش می‌آید. تا آن زمان قطعا خبرهای بیشتری در رابطه با احتمال عرضه‌ی این گوشی به بازار جهانی منتشر خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments