تاخیر در انتشار XDefiant، این بار از سوی سونی و مایکروسافت!

شوتر رایگان یوبیسافت به عجیب‌ترین دلیل تاخیر خورد!‍

تاخیر در انتشار XDefiant، این بار از سوی سونی و مایکروسافت! نیما خدارحمی ۰ ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
تاخیر در انتشار XDefiant

تاخیر در انتشار XDefiant چیز جدیدی در دنیای ویدیو گیم نیست، با این حال تاخیر به وجود آمده دلیلی بسیار عجیب داشته که کمتر کسی انتظارش را داشت. بازی XDefiant در تست‌های دو پلتفرم پلی استیشن و ایکس باکس نمره قبولی را نگرفت!

بازی رایگان XDefiant از ابتدای قرارگیری در مسیر توسعه، مسیری پر پیچ و خم و عجیب را پیش روی خود دید. این بازی رایگان شرکت یوبیسافت تا به حال چندین مرتبه با تاخیر مواجه شده و البته در این میان چندین مرتبه وارد فاز بتا شده و به طور محدود در اختیار کاریران قرار گرفته است.

متاسفانه داستان تاخیرهای بازی XDefiant پایان نیافته و به گفته کارگردان این بازی، ما شاهد تاخیری دیگر، این بار نه از سوی توسعه دهندگان، بلکه از سوی دو شرکت بزرگ مایکروسافت و سونی خواهیم بود. به گفته کارگردان XDefiant، آن‌ها بازی خود را حداقل با چند هفته تاخیر به انتشار می‌رسانند!

به گفته کارگردان بازی XDefiant، دلیل تاخیر در عرضه این بازی، شکست در مسیر ثبت آن در پلتفرم‌های بزرگ است. این بازی در اواخر مای جولای به منظور ثبت در شبکه‌های پلی استیشن و ایکس باکس فرستاده شده، با این حال در میانه ماه آگوست تیم توسعه دهنده از رد شدن این بازی در تست‌های این دو پلتفرم آگاه شده است! پس از این اتفاقات توسعه دهندگان در مسیر رفع مشکلات و ارسال به منظور تست دوباره بازی خود برآمده‌اند.

در ادامه باید اشاره داشت که بازی XDefiant در صورت پشت سر گذاشتن تست‌های گفته شده، احتمالا در اواخر ماه سپتامبر سال جاری میلادی، برابر با اواسط مهر ماه تاییدیه نهایی را کسب خواهد کرد. در صورتی که برنامه ریزی‌های توسعه دهندگان با مشکل مواجه نشود، باید در انتظار انتشار نسخه نهایی بازی XDefiant در اواسط ماه اکتبر، برابر با اواخر مهر ماه سال جاری باشیم.

در زمان انتشار این مطلب متاسفانه هیچ عکس یا ویدیویی از نسخه نهایی بازی در دسترس نبوده که نه تنها سبب عصبانیت کاربران، بلکه سبب نگرانی تیم توسعه دهنده شده است. بازی XDefiant به عقیده بسیاری قدرت این را داشته که در برابر فرنچایزی پر طرفدار در سبک شوتر اول شخص یعنی Call of Duty ایستادگی کرده و حتی بتواند از آن‌ها پیشی بگیرد.

بازی XDefiant به طور رایگان در تاریخی نا مشخص برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵ و همچنین پلتفرم رایانه شخصی به انتشار خواهد رسید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا