1%
  • 0/10

احتمال انتشار اغلب بازی‌های ایکس باکس برای پلی استیشن

گام به گام!

احتمال انتشار اغلب بازی‌های ایکس باکس برای پلی استیشن ۰ ۰۸ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازی های ایکس باکس پلی استیشن

نظر به فروش پایین کنسول‌ها، به نظر می‌رسد که مایکروسافت در آینده اغلب بازی های انحصاری ایکس باکس را برای پلی استیشن منتشر می‌کند.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که در ماه‌های گذشته شایعه‌های جالبی در رابطه با تغییر کلی رویکرد مایکروسافت در قبال بازی‌های انحضاری و عرضه شماری از عناوین ارزشمند ایکس باکس برای پلی استیشن به گوش می‌رسید که بعدها این گمانه‌زنی‌ها رد شدند.

حال در تازه‌ترین خبرها، به نظر می‌رسد که این سیاست در حال حاضر اجرایی نمی‌شود و مایکروسافت در آینده نه چندان دور اغلب بازی های انحصاری ایکس باکس را برای پلتفرم‌های رقیب از جمله پلی استیشن منتشر خواهد کرد؛ این رویکرد حتی شامل عناوین بزرگ با بودجه کلان نیز می‌شود.

کریستوفر درینگ از رسانه گیم اینداستریز به تازگی درباره کاهش قابل توجه فروش کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس در اروپا سخن گفته است. به همین خاطر، شماری از توسعه‌دهندگان ترد پارتی از انتشار بازی‌های خود برای ایکس باکس تردید دارند.

کریستوفر درینگ در این زمینه توضیح می‌دهد:

با توجه به انتشار تعدادی از بازی‌‎های ایکس باکس برای پلی استیشن، می‌دانم اغلب بازی‌های آن‌ها در مقطعی برای کنسول سونی منتشر خواهند شد. من فکر می‌کنم این برند به عنوان یک سازنده سخت‌افزار با مشکل بسیار جدی و مهمی روبه‌رو شده است. این چیزی است که من در جریان رویداد GDC 2024 به آن پی بردم.

در ادامه این صحبت‌‎ها، خبرنگار رسانه گیم اینداستریز خاطرنشان کرد که اعلام قطعی انتشار بازی‌های فرست پارتی ایکس باکس برای پلتفرم‌های رقیب کمی سخت است، اما به نظر می‌رسد که با توجه به فروش پایین کنسول‌های ایکس باکس، ردموندی‌ها در حال بررسی دقیق این موضوع هستند. بدین ترتیب، کماکان باید منتظر اقدامات مایکروسافت طی سال‌های آینده بمانیم!
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments