بازگشت قابلیت لایو استریم یک پارچه توییچ به ایکس باکس

قابلیت لایو استریم توییچ در ایکس باکس با سیلی عظیم از ویژگی‌های جدید برگشت

قابلیت لایو استریم یکپارچه توییچ در ایکس باکس

بالاخره یکی از قابلیت‌های کاربردی شبکه توییچ به ایکس باکس بازگشت. قابلیت پخش استریم در توییچ به صورت یک پارچه از طریق ایکس باکس، پس از گذشت ۵ سال و حذف در سال ۲۰۱۷، از نو به ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/سری اس بازگشت.

طبق پست اخیر وبلاگ ایکس باکس، کاربران از این پس می‌توانند بدون واسطه و به صورت کاملا یک پارچه با سیستم عامل از ویژگی‌های توییچ در ایکس باکس‌های نسل هشتم و نهم خود استریم کرده و از ویژگی‌هایی که توییچ در اختیار کاربران قرار می‌دهد بهره ببرند. این ویژگی که طی سال ۲۰۱۷ حذف شده بود، از نو به ایکس باکس بازگشته است. به گفته مایکروسافت شما می‌توانید این ویژگی را بدون نیاز به رجوع به نرم افزار توییچ فعال کرده و نیازی به باز مهندسی نداشته و به بهترین نحو عرضه شده است.

اگر علاقه به استریم بازی خود در توییچ از طریق ایکس باکس دارید، کافی است به بخش Capture and Share مراجعه کرده و سپس گزینه Live streaming را انتخاب کنید. پس از ورود به این بخش شما باید مراحل لینک کردن حساب ایکس باکس و حساب توییچ خود را انجام داده و پس از آن گزینه Go live now را انتخاب کنید. در این لحظه استریم شما آغاز شده و می‌توانید بازی‌های نصب شده در ایکس باکس خود را به طور زنده برای دیگر کاربران استریم کنید.

شما پیش از انتخاب گزینه Go live now می‌توانید نام استریم خود را انتخاب کرده و همزمان وبکم و میکروفون خود را تنظیم کنید. این بخش همچنین به شما اجازه مدیریت صدای میکروفون و بازی‌ها را در کنار قابلیت تنظیم رزولوشن و نرخ فریم استریم می‌دهد. مایکروسافت همچنین اعلام کرد که اگر در میانه استریم بازی دیگری را آغاز کنید، اطلاعات استریم شما به طور خودکار به‌روزرسانی شده و نیاز به انجام هیچ کار خاصی نیست.

اشاره شد که قابلیت‌های بسیاری از توییچ در اختیار کاربران ایکس باکس قرار گرفته و با استفاد از آن‌ها، شما می‌توانید برای تمام کاربران توییچ استریم کرده و کاربران ایکس باکس می‌توانند با دنبال کردن و فعال کردن نوتیفیکیشن شما، از زمان آغاز استریم شما آگاه شوند. برای این کار شما باید به Preferences و پس از آن به Xbox notification menu مراجعه کنید. مایکروسافت اعلام کرد که به زودی اطلاعات جدید در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است که سیستم یک پارچه توییچ با ایکس باکس از ماه‌ها پیش در اختیار تسترها قرار گرفته بود و مایکروسافت اعلام کرد این نرم افزار به همراه برخی ویژگی‌های خارق‌العاده به ایکس باکس بازمی‌گردد و امروز به وعده خود عمل کرد. نظر شما درباره این همکاری مایکروسافت و توییچ چیست؟ این ویژگی‌ها تا چه حد برای شما ضروری هستند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا