#مهسا_امینی

تماشا کنید: پختن ایکس باکس سری اس با آبنبات!

ایکس باکس خوردنی

در یکی از ویدیوهای منتشر شده در فضای مجازی،‌ می‌توانید شاهد پختن ایکس باکس سری اس (Xbox Series S) با آبنبات باشید؛ دستگاهی که به قید قرعه به یکی از کاربران جایزه داده شده است!

سال ۲۰۲۰ بود که شاهد عرضه کنسول‌های نسل نهمی بودیم؛ دستگاه‌‌هایی که یک نسل تازه را برای دنیای ویدیوگیم شروع کردند و چنان که به نظر می‌رسد، همچنان بازی‌‌های انحصاری و مخصوص آن‌ها پشت سر هم تاخیر می‌خورد! با این حال جالب است که هنگام معرفی کنسول‌های نسل نهمی شرکت مایکروسافت، تیم ایکس باکس دستگاهی را معرفی کرد که با قیمتی باورنکردنی در دسترس کاربران قرار گرفته است!

کنسول ایکس باکس سری ایکس دستگاهی است که مایکروسافت دو سال پیش معرفی کرده بود،‌ دستگاهی است که از نظر قدرت اجرایی شاید تنها کمی از ایکس باکس وان ایکس قوی‌تر باشد؛ در حالی که قابلیت اجرای تمامی بازی‌های نسل نهمی را دارد و عملا در کنار سری ایکس و پلی استیشن 5 قرار می‌گیرد. با این وجود، برای خرید این کنسول خرج کردن تنها ۳۰۰ دلار کافی خواهد بود و به همین دلیل نیز طرفداران بسیاری از خرید این دستگاه استقبال کرده‌اند.

در واقع شما با کنسول ایکس باکس سری اس فقط می‌توانید بازی را با کیفیت ۱۰۸۰ و در نرخ فریم بالا اجرا کنید،‌ که البته یک گزینه بسیار منطقی به نظر می‌رسد؛ چراکه اگر بخواهید خروجی 4K با نرخ ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دریافت کنید، قطعا نیاز به نمایشگری خواهید داشت که قیمت آن خود بیشتر یا به اندازه یک کنسول است! با این وجود جالب است بدانید که استقبال طرفداران باعث شده تا اخیرا مایکروسافت تبلیغات بیشتری را برای این دستگاه انجام داده و از طرفی یک مغازه شیرینی‌پزی شروع به درست کردن یک ایکس باکس سری اس آبنباتی کرده است.

این تیم که ظاهرا در درست کردن کیک و شیرینی‌های با طرح خاص (با عنوان StickyLolies) شناخته شده است، اخیرا یک پیشنهاد چالشی را از سوی مایکروسافت دریافت کرده که طبق آن، از این افراد خواسته شده تا پخت یک ایکس باکس سری اس با آبنبات را شروع کنند. دقت کنید که درست کردن کیک با طرح ایکس باکس اصلا سخت نیست،‌ اما اینکه افراد با آبنبات یک ایکس باکس درست کنند، نیاز به مهارت بالا خواهد داشت! به همین دلیل است که دیدن ویدیو ساختن ایکس باکس سری اس آبنباتی با زیرنویس فارسی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا