فیل اسپنسر: در برخی مواقع عملکرد Xbox Series S از سری ایکس هم سریع‌تر است!

آیا Xbox Series S از Series X سریع‌تر است؟

سرعت Xbox Series S

ایکس باکس سری اس شاید بهترین گزینه برای تجربه بازی‌های نسل بعدی نباشد، اما همچنان برتری‌های قابل توجهی با خود به همراه دارد. در ادامه با سرگرمی همراه باشید.

چند ماه بعد از معرفی Xbox Series X در مراسم The Game Awards 2019، مایکروسافت کنسول کوچک و ضعیف‌تری را معرفی کرد. هدف از ساخت این کنسول ارائه تجربه بازی‌های نسل نهم به کسانی است که اهمیت آنچنانی به جلوه‌های بصری نمی‌دهند. ایکس باکس سری اس کوچک‌ترین و ارزان‌ترین کنسول نسل نهم است. چندی پیش فیل اسپنسر طی مصاحبه‌ای با کوتاکو اطلاعات جالبی از قابلیت‌های Xbox Series S ارائه کرده است.

طبق گفته‌های فیل اسپنسر، ایکس باکس سری اس به دلیل کار در رزولوشن پایین‌تر سرعت بیشتری نسبت به Xbox Series X در بارگذاری بازی‌ها دارد. همچنین عملکرد کلی سری اس او را غافلگیر کرده است. متاسفانه اسپنسر به طور دقیق اسمی از عناوینی که سرعت بارگذاری بالاتری در سری اس دارند را اعلام نکرد.

با این اوصاف این موضوع برای کسانی که برنامه خرید سری اس را دارند، خبر خوبی است. همچنین تمام شایعات مربوط به عملکرد ضعیف این کنسول را از بین می‌برد. پیش‌تر وجود قابلیت Quick Resume در سری اس و عملکرد مشابه آن با سری ایکس تایید شده بود. اما هنوز حداکثر توانایی قابلیت Quick Resume در سری اس مشخص نیست.

کنسول Xbox Series S در روز ۲۰ آبان سال جاری با قیمت ۳۰۰ دلار به همراه اشتراک گیم‌پس عرضه خواهد شد. نظر شما در مورد ایکس باکس سری اس چیست؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا