دو بازی رایگان جدید ماه مارچ ایکس باکس لایو گلد در دسترس قرار گرفتند

عملکرد ضعیف مایکروسافت در عرضه بازی‌های رایگان ایکس باکس لایو گلد!

بازی‌های رایگان مارچ ۲۰۲۲ ایکس باکس لایو گلد

دو بازی جدید در سرویس ایکس باکس لایو گلد رایگان شد. شاید بازی‌های جذابی دریافت نکنیم، اما هیچ کس از بازی‌های رایگان گله مند نمی‌شود!

شرکت مایکروسافت طبق عادت همیشگی خود، بازی‌های رایگان اشتراک ایکس باکس گلد را نه به صورت یک جا، بلکه به صورت جداگانه در دو مرحله در اختیار کاربران قرار می‌دهد. ما معمولا طی هر ماه میلادی دو بازی در ابتدا و دو بازی در اواسط ماه دریافت می‌کنیم. روز چهارشنبه، ۱۶ مارچ، برابر با ۲۵ اسفند ماه سال ۱۴۰۰، دو بازی جدید به لیست بازی‌های Games With Gold افزوده شد و کاربران می‌توانند این بازی‌ها را دریافت و برای همیشه استفاده کنند.

شما از حالا تا روز ۱۵ آوریل، برابر با ۲۶ فروردین ماه سال ۱۴۰۱ می‌توانید بازی Street Power Soccer و از حالا تا ۳۱ مارچ، برابر با ۱۱ فروردین ۱۴۰۱، بازی SpongeBob’s Truth or Square را دریافت کنید. بازی SpongeBob’s Truth or Square در حقیقت با بازی Sacred 2: Fallen Angel که از ابتدای ماه مارچ رایگان شده بود تعویض می‌شود، با این حال دیگر بازی The Flame in the Flood که همزمان با Sacred 2: Fallen Angel رایگان شده بود، تا پایان ماه مارس برای دانلود در دسترس است.

ما گمان داریم که بسیاری از شما با بازی‌های رایگان جدید Xbox Free Games with Gold آشنا نیستید. بازی Street Power Soccer در حقیقت یک بازی فوتبال آرکید است که بدون شک برای شما یاد آور سری بازی FIFA Street خواهد بود. متاسفانه باید گفت که این بازی نمی‌تواند جانشین خلف سری بازی FIFA Street باشد و این بازی در زمان عرضه با نقدهایی بسیار منفی از طرف منتقدین روبه رو شد.

بازی SpongeBob’s Truth or Square که اولین مرتبه برای ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شد نیز مانند بازی Street Power Soccer نقدهایی منفی دریافت کرد، با این حال عملکرد بهتری از خود به جای گذاشت. بازی SpongeBob’s Truth or Square عنوان پلتفرمر سه بعدی بوده که از قسمتی با همین نام در سریال باب اسفنجی الهام گرفته است. بازی SpongeBob’s Truth or Square از حالت Co-Op نیز پشتیبانی کرده که نفر دوم کنترل پلانکتون، یکی دیگر از شخصیت‌های دنیای باب اسفنجی را به دست می‌گیرد. علاوه بر آن، این بازی به طور مداوم سوالاتی را از شما می‌پرسد که می‌توانند برای عاشقان واقعی دنیای باب اسفنجی جذاب باشند.

بازی رایگان هرچقدر هم بد باشد، نکته‌ای مثبت تلقی می‌شود و واقعا با افزودن آن به کتابخانه خود چیزی از دست نمی‌دهیم. در حال حاضر هیچ خبری درباره بازی‌های رایگان ماه آوریل اشتراک ایکس باکس گلد منتشر نشده است، با این حال عملکرد ضعیف ایکس باکس در عرضه بازی‌های رایگان در اشتراک ایکس باکس لایو گلد به تازگی سبب اعتراض کاربران شده و واقعیت این است که نباید انتظار چندانی از ایکس باکس برای ماه آوریل داشت. همانطور که می‌دانید مایکروسافت تمام تمرکز خود را معطوف به اشتراک ایکس باکس گیم پس کرده و همین موضوع باعث افت شدید بازی‌های رایگان سرویس ایکس باکس گلد شده است، با این حال هر لحظه ممکن است سورپرایز شویم. نظر شما چیست؟ شما بازی‌های رایگان اخیر اشتراک گلد را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا