1%
  • 0/10

ایکس باکس دیگر به فرنچایز فورتزا و هیلو متکی نیست

یک گام جلوتر

ایکس باکس دیگر به فرنچایز فورتزا و هیلو متکی نیست ۰ ۰۵ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
فرنچایز ایکس باکس

بر اساس اظهارات اخیر مت بوتی، پلتفرم ایکس باکس دیگر به چند فرنچایز قدیمی خود از جمله فورتزا، هیلو و گیرز آف وار متکی نیست.

حدود دو سالی است که ایکس باکس در شوکیس خود با نمایش عناوین متعدد و متنوع، به خوبی انتظارهای هوادارها را برآورده کند و برنامه‌های جاه‌طلبانه و بزرگی برای آینده در نظر دارد؛ از انتشار عناوین کالاف دیوتی در گیم پس گرفته تا عرضه چندین بازی فرست پارتی در طول هر سال که همگی نوید پایان دوران ضعیف ایکس باکس را می‌دهند.

در همین راستا، مت بوتی، رئیس استودیوهای ایکس باکس به تازگی در گفت‌وگویی اعلام کرده که این پلتفرم دیگر به چند فرنچایز اصلی و قدیمی خود وابسته نیست و یکی از مهم‌ترین گام‌های رشد خود را پشت سر گذاشته است. در واقع، بوتی مدعی است که ایکس باکس به یک ریتم مناسب دست پیدا کرده و از نظر تنوع بازی‌ها، به یک تعادل مطلوب رسیده است.

مت بوتی در این زمینه توضیح می‌دهد:

نیازی نبود که شوکیس به عناوین همیشگی فورتزا و هیلو متکی باشد. من فکر می‌کنم این نشان‌دهنده یک گام بلند است.

در ادامه این صحبت‌ها، مت بوتی خاطرنشان کرد که لاین آپ هیجان انگیزی را برای پاییز پیش‌رو و حتی سال آینده میلادی در پیش است. همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، بازی‌هایی از جمله Indiana Jones و Doom: The Dark Ages و Fable از آثار مورد انتظار ایکس باکس به شمار می‌روند که در فواصل زمانی کوتاه و نهایتا تا سال آتی به دست هوادارها خواهند رسید.

آن‌طور که به نظر می‌رسد، مت بوتی به همراه دیگر مدیران ایکس باکس از همین حالا در حال برنامه‌ریزی برای شوکیس بازی‌های ایکس باکس در سال ۲۰۲۵ میلادی هستند. انتظار می‌رود این مراسم با حفظ کیفیت و تنوع بازی‌ها، رویداد مهیجی برای هوادارها باشد؛ به ویژه که از همین حالا انتشار چند بازی در سال آینده میلادی تایید شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments