احتمال حضور ایکس باکس در مراسم گیم اواردز ۲۰۲۳

منتظر غافل‌گیری ردموندی‌ها باشید!

ایکس باکس در مراسم گیم اواردز

شواهد امر گویای این موضوع است که ایکس باکس برنامه‌ها و سورپرایزهای ویژه‌ای برای مراسم گیم اواردز ۲۰۲۳ در نظر گرفته است.

حدود دو هفته به برگزاری دوره جدید مراسم گیم اواردز و انتخاب بهترین بازی‌های سال باقی مانده و طبق روال همیشه شماری از شرکت‌های ناشر و بازی‌سازها آماده نمایش جدیدترین عناوین خود هستند. در این میان، به نظر می‌رسد که ردموندی‌ها نیز برنامه‌های ویژه‌ای برای این رویداد در نظر گرفته‌اند که حسابی هوادارها را غافل‌گیر خواهد کرد.

ماجرا از این قرار است که مدتی قبل آقای جز کوردن در تازه‌ترین پادکست ایکس باکس تو (Xbox Two) اعلام کرده که مایکروسافت برنامه‌های مختلفی را برای گیم اواردز ۲۰۲۳ تدارک دیده است. البته، این منبع هنوز جزئیات بیشتری در این زمینه ارائه نکرده و مشخص نیست که ردموندی‌ها در این مراسم به معرفی و نمایش چه اثری می‌پردازند.

در واقع، ممکن است که ایکس باکس از بازی جدید یکی از فرنچایزهای پرطرفدار خود پرده بردارد یا اینکه از یک آی پی جدید رونمایی کند. از طرفی، چندان دور از انتظار نیست که طی این مراسم شاهد انتشار جزئیات بیشتر از آثار پیش‌تر منتشر شده ایکس باکس باشیم.

بهتر است بدانید تاریخ عرضه نسخه ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس بازی تحسین‌شده Baldur’s Gate 3 قرار است در طول مراسم گیم اواردز ۲۰۲۳ اعلام شود. همچنین، گفته شده که جزئیات بیشتری از فصل بعدی بازی Crash Team Rumble در این رویداد به اشتراک گذاشته خواهد شد.

مراسم The Game Awards 2023 روز پنج‌شنبه، ۷ دسامبر پیش‌رو (۱۶ آذر ماه) در شهر لس آنجلس آمریکا و در سالن تئاتر پیکاک برگزار خواهد شد. مشابه همیشه، امسال نیز جدا از اعطای جوایز به بهترین بازی‌های سال، شاهد پخش ویدیوهای تازه از عناوین آینده و رونمایی از بازی‌های جدید شماری از توسعه‌دهندگان خواهیم بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا