تریلری هیجان‌انگیز از بازی Forza Motorsport منتشر شد

در جریان رویداد ایکس‌باکس چه گذشت؟

تریلری هیجان‌انگیز از بازی Forza Motorsport منتشر شد مهسا سپاهی ۰ ۰۲ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی

امشب در رویداد هیجان‌انگیز Xbox Games Showcase، شرکت مایکروسافت با انتشار تریلری جذاب، بازی Forza Motorsport را معرفی کرد.

در ایونت ایکس‌باکس شاهد معرفی و پخش تریلر تعدادی از بازی‌های مایکروسافت بودیم تا این‌که بالاخره نوبت به هشتمین عنوان Forza Motorsport رسید. تریلر منتشر شده‌ی این عنوان از هیجان مسابقات این بازی خبر می‌دهد و آن‌طور که پیداست، کیفیت ظاهری و گرافیک بازی Forza Motorsport قابل توجه خواهد بود.

همان‌طور که انتظار می‌رفت، این بازی رقابتی قرار است علاوه‌بر ویندوز و ایکس‌باکس وان، برای کنسول نسل آینده‌ی مایکروسافت، یعنی ایکس‌باکس سری ایکس عرضه شود. گفته می‌شود این بازی با کیفیت 4K و فریم ریت ۶۰ در دسترس کاربران ایکس‌باکس سری ایکس قرار می‌گیرد.

نکته‌ی جالب توجه، اسم این بازی است. انتظار می‌رفت تا این عنوان با نام فورزا موتوراسپرت 8 معرفی شود اما همان‌طور مشاهده می‌کنید، نبود هیچ عددی در مقابل اسم هشتمین Forza Motorsport، مهر تاییدی بر مفهوم شروع دوباره‌ی این سری می‌زند.

ایونت Xbox Games Showcase در روز ۲ مرداد ماه ساعت ۲۰:۳۰ برگزار و طی آن از بازی‌های میان نسلی و عناوین مورد انتظار کنسول نسل آینده‌ی ایکس‌باکس سری ایکس رونمایی شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا