#مهسا_امینی

بازی‌های جدید ایکس باکس گیم پس در ماه جولای مشخص شدند

۱۲ بازی جدید در راه هستند

بازی های جدید ایکس باکس گیم پس در ماه جولای yakuza 2

شرکت مایکروسافت چندی پیش فهرست اسامی بازی های جدید ایکس باکس گیم پس در نیمه اول ماه جولای سال جاری میلادی را به اشتراک گذاشت که شامل دوازده بازی جدید و مهیج می‌شود.

سرویس اشتراکی ردموندی‌ها کاتالوگ بسیار گسترده و متنوعی از بازی‌ها را در قالب اشتراک ماهانه و سالانه با قیمت بسیار مناسب به کاربران ارائه می‌دهد. به لطف پشتیبانی مستمر و همیشگی مایکروسافت، این سرویس هر هفته میزبان بازی‌های جدیدی است که در ماه گذشته شاهد انتشار عناوین ارزشمندی همچون FIFA 22 و Far Cry 5 بودیم. حال با شروع ماه جولای، ردموندی‌ها از ورود دوازده بازی جدید به گیم پس طی روزهای آینده خبر دادند.

بر اساس بیانیه مایکروسافت، از امروز، پانزدهم تیر ماه، بازی شبیه‌ساز و مستقل Last Call BBS به سرویس گیم پس اضافه می‌شود و کاربران پلتفرم رایانه‌ شخصی به صورت رایگان قادر به تجربه آن هستند. همزمان با عرضه‌ی این اثر، سه نسخه از سری پرطرفدار یاکوزا نیز به این سرویس راه می‌یابند. در واقع، مشترکین هر سه پلتفرم کنسول، پی‌سی و کلاود از امروز می‌توانند به تجربه رایگان بازی‌های Yakuza 0 و Yakuza Kiwami و Yakuza Kiwami 2 بپردازند.

یک هفته بعد، در روز شانزدهم تیر ماه، نوبت به بازی DJMax Respect V می‌رسد. این عنوان قرار است در روز مزبور برای هر سه پلتفرم کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود در گیم پس عرضه شود. در کنار انتشار آن، بازی Matchpoint: Tennis Championships و Road 96 نیز تقدیم کاربران هر سه پلتفرم‌های مزبور خواهند شد. در روز چهاردهم جولای (۲۳ تیر ماه)، مایکروسافت بازی Escape Academy را برای مشترکین کنسول و پی‌سی در نظر گرفته است.

همزمان با ورود این عنوان به گیم پس، بازی My Friend Peppa Pig نیز برای هر سه پلتفرم به طور رایگان عرضه می‌شود. بازی Overwhelm نیز در این تاریخ برای کاربران پلتفرم رایانه‌ی شخصی در نظر گرفته شده و از دیگر عناوین جدید ایکس باکس گیم پس در نیمه اول ماه جولای می‌توان به PAW Patrol The Movie: Adventure City Calls و PowerWash Simulator اشاره کرد که برای هر سه پلتفرم در دسترس قرار می‌گیرند.

در ادامه می‌توانید زمان‌بندی و فهرست اسامی بازی های جدید سرویس ایکس باکس گیم پس در نیمه اول ماه جولای سال جاری میلادی را مشاهده کنید:

در دسترس

 • Last Call BBS — رایانه‌ شخصی
 • Yakuza 0 — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
 • Yakuza Kiwami — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود
 • Yakuza Kiwami 2 — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود

۱۶ تیر – ۷ جولای

 • DJMax Respect V — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
 • Matchpoint: Tennis Championships — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
 • Road 96 — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود

۲۳ تیر – ۱۴ جولای

 • Escape Academy — کنسول، رایانه‌ شخصی
 • My Friend Peppa Pig — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
 • Overwhelm — رایانه‌ شخصی
 • PAW Patrol The Movie: Adventure City Calls — کنسول، رایانه‌یشخصی و کلاود
 • PowerWash Simulator — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود

طبق روال همیشه، در کنار عرضه‌ی بازی های جدید در ایکس‌باکس گیم پس، این سرویس با برخی از عناوین خداحافظی می‌کند. بر اساس اظهارات اخیر مایکروسافت، در نیمه اول ماه جاری و از روز جمعه، ۱۵ جولای (۲۴ تیر ماه) پنج بازی مختلف برای همیشه از دسترس مشترکین خارج خواهند شد.

البته، ردموندی‌ها برای خرید هر کدام یک از این بازی‌ها برای مشترکین ۲۰ درصد تخفیف در نظر می‌گیرد. با توجه به حضور آثار مهیج و سرگرم‌کننده‌ در این فهرست، بهتر است فرصت را از دست ندهید و همین حالا از تجربه‌ی آن‌ها لذت ببرید. اسامی این آثار به شرح زیر است:

 • Atomicrops — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
 • Carrion — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
 • Children of Morta — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
 • Cris Tales — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
 • Lethal League Blaze — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود

در این میان، بد نیست اشاره کنم که چندی پیش شرکت مایکروسافت از پروژه مون‌کرافت پرده برداشت. این پروژه در واقع امکان تجربه رایگان نسخه دموی برخی از بازی‌ها را برای کاربران فراهم می‌کند. از طرفی، تا به امروز شایعه‌های مختلفی در خصوص راه‌اندازی اشتراک خانوادگی سرویس ایکس باکس گیم پس به گوش رسیده که بر اساس آن‌ها، ظاهرا فقط با خرید یک اشتراک، تا پنج نفر از اعضای خانوادتان می‌توانند به طور رایگان به امکانات این سرویس دسترسی داشته باشند. طبق گزارش‌های غیر رسمی، این اشتراک در اواخر سال جاری میلادی راه‌اندازی می‌شود.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با بازی های نیمه اول ماه جولای سرویس ایکس باکس گیم پس چیست؟ به نظر شما، چه عناوینی در نیمه دوم ماه جاری به این سرویس راه می‌یابند؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا