#مهسا_امینی

سرویس Xbox Game Pass سال نو را با از دست دادن یک بازی محبوب آغاز کرد

شروع نه چندان خوب ۲۰۲۱ برای مشترکین گیم پس


سرویس‌های Xbox Game Pass و Xbox Game Pass Ultimate که در حال حاضر برای Xbox Series X، Xbox Series s، Xbox One،PC و سیستم عامل اندروید در دسترس قرار دارد، سال ۲۰۲۱ میلادی را با از دست دادن یک بازی محبوب و پرطرفدار ولی کمی قدیمی شروع کرده اند.

به دلیل استقبال شگفت انگیز بازیکنان سراسر جهان، شایعاتی در مورد اضافه شدن قابلیت Family Sharing به گوش می‌رسد، بازی‌های جدیدی به این سرویس اضافه می‌شوند و البته بازی‌هایی نیز مشغول کوچ کردن از سرویس  گیم پس هستند. اکنون یکی از همین بازی‌های محبوب از این سرویس خارج شده است.

 

اگر شما یکی از مشترکین سرویس Xbox Game Pass و یا Xbox Game Pass Ultimate هستید، دیگر به بازی Mortal Kombat X بدون خرید آن،دسترسی ندارید. این بازی هم اکنون از سرویس Game Pass خارج و البته تخفیف ۲۰ درصدی برای خرید این بازی نیز برچیده شده است و در حال حاضر تنها می‌توانید این بازی را با قیمت ۲۰ دلار از استور مایکروسافت خریداری کنید.

همان طور که می‌دانید با اینکه Mortal Kombat X جدیدترین نسخه از فرنچایز Mortal Kombat نیست، اما تنها نسخه از این فرنچایز بود که در سرویس‌های Xbox Game Pass و Xbox Game Pass Ultimate حضور داشت. در حال حاضر نیز Mortal Kombat 11 در دو سرویس یاد شده حضور ندارد و در حال حاضر نیز هیچ نسخه‌ای از این فرنچایز فایتینگ محبوب را نمی‌توانید با استفاده از سرویس گیم پس تجربه کنید.

البته لازم به ذکر است که ممکن است بازی های حذف شده سرویس گیم پس بعد از مدتی با توافقی دوطرفه دوباره به این سرویس بازگردند.

این هفته در حقیقت هفته‌ی خوبی برای مشترکین سرویس های Xbox Game Pass و Xbox Game Pass Ultimate نبود و همچنین مشخص نیست که هفته‌ی بعد نیز از این قاعده مستثنی باشد یا خیر.

آیا شما یکی از مشترکین بی شمار این دو سرویس هستید؟ دوست دارید کدام بازی به زودی به لایبرری بزرگ گیم پس اضافه شود؟


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا