1%
  • 0/10

فروش اشتراک یک ماهه گیم پس آلتیمیت به قیمت ۱ دلار

فرصتی ویژه

فروش اشتراک یک ماهه گیم پس آلتیمیت به قیمت ۱ دلار ۰ ۱۰ دی ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
گیم پس آلتیمیت ۱ دلار

بازیکن‌ها بار دیگر با پرداخت فقط ۱ دلار می‌توانند به مدت یک ماه در سرویس گیم پس آلتیمیت عضو شوند.

شرکت مایکروسافت برای گسترش جامعه گیم پس یک پیشنهاد ویژه برای کاربرهای ایکس باکس و کامپیوتر داشت؛ پیشنهادی که بازیکن‌ها می‌توانستند با پرداخت صرفا یک دلار به مدت یک ماه از تمام امکانات گیم پس استفاده کنند و در صورت تمایل، ماهانه ۱۰ دلار برای تمدید اشتراک خود بپردازند.

با این حال، فروش گیم پس یک دلاری یک پیشنهاد دائمی نبوده و مایکروسافت در بازه‌های مختلف فروش آن را متوقف می‌کند. حال خبر خوب برای افرادی که تا به امروز به گیم پس ملحق نشده‌اند، این است که ردموندی‌ها به مناسبت سال نو میلادی بار دیگر فروش گیم پس یک دلاری را هم برای ایکس باکس و هم برای کامپیوتر آغاز کرده‌اند.

بر این اساس، شما صرفا با پرداخت یک دلار می‌توانید به مدت یک ماه در سرویس اشتراکی گیم پس آلتیمیمت عضو شوید. در این سطح شما ضمن دسترسی به کتابخانه بازی‌های ایکس باکس و کامپیوتر، می‌توانید به صورت رایگان به تجربه بازی‌های حاضر در EA Play نیز بپردازید.

هنوز مشخص نیست که این پیشنهاد تا چه زمانی در دسترس قرار دارد. با توجه به اینکه این ویژگی پیش‌‎تر حذف شده بود، ممکن است که عضویت یک دلاری در گیم پس نیز برای مدت زمان محدودی به فروش برسد. از این رو، اگر به دنبال ورود به سرویس گیم پس هستید، این پیشنهاد را از دست ندهید و همین حالا به جمع خانواده بزرگ گیم پس بپیوندید.

بهتر است بدانید که اشتراک یک ماهه گیم پس آلتیمیت در شرایط عادی با قیمت ۱۷ دلار فروخته می‌شود. این مبلغ ارزش هزینه کردن را دارد؛ چرا که بر اساس تازه‌ترین گزارش‌ها، ارزش تمامی بازی‌های گیم پس در طول سال ۲۰۲۳ میلادی نزدیک به ۹ هزار دلار بوده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments