1%
  • 0/10

عرضه بازی Lightyear Frontier از روز اول روی گیم پس

عرضه بازی Lightyear Frontier از روز اول روی گیم پس ۰ ۰۹ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
عرضه بازی Lightyear Frontier

با عرضه بازی Lightyear Frontier از روز نخست روی سرویس گیم پس، گیمرها می‌توانند به ماجراجویی و کنکاش در اثری منحصر به فرد بپردازند.

سرویس Xbox Game Pass بازی دیگری را از روز نخست انتشار در میان عناوین خود قرار داده است. این بازی تحت عنوان Lightyear Frontier از روز 19 مارس به صورت دسترسی پیش از موعد روی این سرویس قرار می‌گیرد. استودیو فریم بریک (Frame Break) مسئول توسعه این بازی مستقل بوده که به نوعی ترکیبی از شبیه‌سازی کشاورزی با گیم‌پلی ربات‌های مک محسوب می‌شود و مخاطبین آن می‌توانند به ماجراجویی در دنیای جهان باز رنگارنگ آن به صورت تک نفره و کوآپ چهار نفره یعنی به همراه سه نفر دیگر از دوستان خود بپردازند. در این بازی گیمرها می‌توانند با استفاده از ابزارهای خود به کاشت بذر و جمع‌آوری منابع پرداخته و در عین حال موطنی در سیاره‌ای دوردست برای خود بسازند.

با توجه به عرضه بازی Lightyear Frontier به صورت دسترسی پیش از موعد در روز 19 مارس، تاکنون نقدها و نمرات زیادی برای آن منتشر نشده و تنها تعدادی نقد برای بازی منتشر شده که اغلب آن‌ها مثبت بوده‌اند. بسیاری به گیم‌پلی آرامش‌بخش بازی اشاره داشته که روی حفظ محیط زیست به جای تخریب کردن آن تمرکز دارد. ذکر این موضوع نیز حیاتی است که با توجه به این که بازی هم‌اکنون در حالت دسترسی پیش از موعد قرار داشته و برخی از جوانب آن به صورت محدود شده در دسترس قرار گرفته، می‌توان انتظار داشت در آینده موارد بیشتر و بهتری از آن در اختیار کابران قرار بگیرد.

علیرغم اینکه این بازی روی سرویس گیم پس قرار گرفته، اما در عین حال با قیمت 25 دلار برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و رایانه‌های شخصی قابل تهیه است. هم‌چنین یک نسخه استیم به همراه دمویی از آن در دسترس بوده تا کاربران پیش خرید آن بتوانند به تجربه و امتحان آن بپردازند.

سایر عناوینی که در ماه مارس در سرویس گیم پس در دسترس قرار می‌گیرند به شرح زیر است:

  • بازی Final Fantasy 14 Online – Starter Edition در تاریخ 21 مارس
  • بازی The Last Case of Benedict Fox: Definitive Edition در تاریخ 26 مارس
  • بازی Diablo 4 در تاریخ 28 مارس
  • بازی Open Roads در تاریخ 28 مارسنظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments