1%
  • 0/10

قیمت گیم پس رسما افزایش پیدا کرد

معرفی سطح جدید

قیمت گیم پس رسما افزایش پیدا کرد ۰ ۲۰ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
قیمت گیم پس

بعد از گمانه‌زنی‌های متعدد، در نهایت مایکروسافت در کنار معرفی یک سطح جدید، قیمت تمامی سطوح سرویس اشتراکی گیم پس را افزایش داد.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که مایکروسافت در طول سال‌های اخیر عناوین بزرگ و پرطرفداری را به سرویس گیم پس اضافه کرده است. همچنین، با توجه به خرید اکتیویژن بلیزارد، قرار است که عناوین این ناشر از جمله آثار کالاف دیوتی در اختیار مشترکین قرار بگیرد.

این در حالی است که قیمت گیم پس علی‌رغم این تغییرات افزایش پیدا نکرده بود و بسیاری از تحلیلگرها بر این باور بودند که این اتفاق در آینده نزدیک رخ خواهد داد. از طرفی، شماری از خبرنگارها و اینسایدرها نیز از معرفی سطح جدید و افزایش قیمت Game Pass اطلاع داده بودند.

حال، ساعاتی پیش شرکت مایکروسافت در پیامی رسما افزایش قیمت گیم پس در تمامی سطوح را اعلام کرد. بر اساس بیانیه ردموندی‌ها، قیمت اشتراک ماهانه Game Pass Ultimate  از ۱۶.۹۹ دلار به ۱۹.۹۹ دلار افزایش یافت و از طرفی، قیمت اشتراک ماهانه PC Game Pass نیز از ۹.۹۹ دلار به ۱۱.۹۹ دلار رسیده است.

همچنین، اشتراک سالانه Xbox Game Pass Core نیز که ۵۹.۹۹ دلار قیمت داشت، اکنون ۷۴.۹۹ دلار است که البته کاربرها همچنان می‌توانند اشتراک ماهانه آن را با قیمت ۹.۹۹ دلار خریداری کنند. گفتنی است که هیج تغییراتی در محتوا و امکانات هر سه سطح مزبور به وجود نیامده است.

با این حال، سرویس عادی گیم پس برای کاربرهای کنسول‌های ایکس باکس به گیم پس استاندارد تغییر نام داده و قیمت اشتراک ماهانه آن ۱۴.۹۹ دلار است. این سطح جدا از دسترسی به بازی‌های چندنفره، اگرچه شامل تمام بازی‌های حاضر در کاتالوگ گیم پس می‌شود، اما دیگر خبری از بازی‌های روز نخست عرضه و ایکس باکس کلاود نیست.

گفتنی است که این تغییر و افزایش قیمت برای کاربرهای جدید از امروز، ۲۰ تیر ماه، در تمامی کشورها اعمال شده و این در حالی است که مشترکین فعلی Game Pass تا روز ۱۲ سپتامبر سال جاری (۲۲ شهریور) فرصت دارند اشتراک‌های خود را با قیمت‌های قبلی تمدید کنند. همچنین، اشتراک سرویس عادی برای مشترکین فعلی بدون تغییر در ساختار تا زمان اعتبار حفظ می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments