#مهسا_امینی

از بازی‌های جدید سرویس Xbox Game Pass رونمایی شد

Final Fantasy 12: The Zodiac Age ،Wolfenstein: Youngblood و چند بازی دیگر

از بازی‌های جدید سرویس Xbox Game Pass رونمایی شد عرفان بدری ۰ ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ اخبار بازی
سرویس Xbox Game Pass

شرکت Microsoft اخیرا از بازی‌های جدید سرویس Xbox Game Pass در ماه فوریه رونمایی کرده است و به‌زودی عناوین Final Fantasy 12: The Zodiac Age ، Jurassic World Evolution و  Wolfenstein: Youngblood در کنار چند بازی دیگر، در دسترس مشترکان آن قرار می‌گیرند.

Microsoft با اضافه کردن مداوم بازی‌های جدید به Xbox Game Pass بارها به همه ما ثابت کرده که در تلاش است تا ارزش این سرویس اشتراکی را حفظ کند. این شرکت در چند ماه اخیر به سراغ همکاری با توسعه دهندگان و ناشران مختلفی رفته و از زمان راه‌اندازی سرویس، تعداد زیادی بازی بزرگ و کوچک به آن اضافه شده‌اند و البته برخی از آن‌ها نیز بعد از مدتی از دسترس مشترکان خارج شدند.

ماه گذشته، یک ماه بسیار عالی برای مشترکان ایکس باکس گیم پس بود، زیرا که علاوه بر آمدن عناوینی مانند Control و Desperados 3، مجموعه ارزشمند Yakuza Remastered Collection نیز به آن اضافه شد. علاوه بر این اولین بازی انحصاری کنسول‌های نسل نهمی Xbox Series S و Xbox Seires X، یعنی The Medium نیز به لیست بلند و بالای عناوین موجود در این سرویس پیوست. این یک اتفاق فوق‌العاده بود، چون در حالت عادی باید برای تهیه این بازی‌ها هزینه زیادی را پرداخت می‌کردید، اما اکنون با تهیه اشتراک Xbox Game Pass، می‌توانید نه تنها به این بازی‌ها، بلکه چند صد عنوان ارزشمند دیگر نیز دسترسی داشته باشید.

بازی‌های Xbox Game Pass فوریه 2021

اکنون Microsoft با انتشار پستی در وب‌سایت رسمی Xbox، از گروه بازی‌هایی که ماه فوریه به Xbox Game Pass می‌آیند، رونمایی کرده است. طبق این پست عناوین Ghost of a Tale ، Project Winter و The Falconeer از تاریخ 4 فوریه (16 بهمن) به این سرویس می‌آیند. Ghost of a Tale یک بازی اکشن نقش آفرینی درباره یک موش در جهانی فانتزی است. Project Winter نیز یک عنوان چند نفره با محوریت بقا در یک محیط یخبندان است. بازی The Falconeer نیز یک عنوان در سبک شبیه‌ساز پرواز است که در آن می‌توانید با همراهی یک پرنده بر بالای شهرهای مختلف پرواز کنید. Ghost of a Tale تنها در پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد، اما بازی‌های Project Winter و  The Falconeerرا مشترکان Xbox Game Pass در تمام پلتفرم‌ها می‌توانند تجربه کنند.

بازی‌های جالبتر، از تاریخ 11 فوریه (23 بهمن) به این سرویس خواهند آمد. Final Fantasy 12: The Zodiac Age، نسخه ریمستر یکی از بازی‌های کلاسیک کنسول PS2 یعنی Final Fantasy 12، که در ابتدا قرار بود سال گذشته میلادی به این سرویس بیاید، نهایتا از 11 فوریه اضافه خواهد شد. این عنوان در دسترس مشترکان Xbox Game Pass در رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها قرار خواهد گرفت. دومین بازی Wolfenstein: Youngblood است که علاوه بر رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها، به‌زودی در موبایل‌های نیز قابل تجربه خواهد بود. دیگر بازی‌های این ماه Jurassic World Evolution و Stealth Inc. 2: A Game of Clones هستند که برای مشترکان اندروید و کنسول‌ها در دسترس خواهند بود.

در صورتی که علاقه دارید تا به جمع مشترکان سرویس Xbox Game Pass بپیوندید، می‌توانید اشتراک آن را با قیمت 10 دلار در ماه تهیه کنید. همچنین با پرداخت 15 دلار می‌توانید، اشتراک Xbox Game Pass Ultimate را دریافت کنید که شامل Xbox Live Gold نیز می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا