#مهسا_امینی

مرد یخی و ستاره فرنچایز X-Men از ورود خود به mcu می‌گوید

آینده مردان ایکس در mcu چگونه خواهد بود؟

مرد یخی

ممکن است مرد یخی از مردان ایکس به دنیای سینمایی مارول بیاید. حال که دنیای سینمایی مارول مفهوم واقعیت‌های متناوب و جدول‌های زمانی منقطع را مطرح کرده است، اکنون طرفداران به این موضوع می‌اندیشند که کدامیک از شخصیت‌های قدیمی کمیک‌های مارول وارد جریان دنیای سینمایی وارد خواهند شد؟ با توجه به قوانین شگفت انگیز مولتی‌ورس می‌توان اینگونه عنوان کرد که اکنون رخ دادن هر چیزی ممکن است زیرا مولتی‌ورس حد و مرز مشخصی ندارد.

اگرشخصی دو سال پیش به شما می‌گفت که توبی مگوایر و اندرو گارفیلد دوش به دوش با تام هالند در فیلم مرد عنکبوتی می‌جنگند، هرگز باور نمی‌کردید و شاید آن فرد را هم مورد تمسخر قرار می‌دادید. با این حال زمانی که دکتر استرنج در اجرای طلسم خود دچار مشکل شد، مرز‌هایی که جهان‌های مختلف را جدا از هم نگه می‌داشت شکست و این امر باعث شد تا تایم لاین‌های موازی با یکدیگر ترکیب شوند. یکی از فرنچایزهایی که ورود آن به دنیای سینمایی مارول بسیار از سوی طرفداران مورد استقبال قرار گرفته، فرنچایز مردان ایکس است. 

جزییات ریبوت فرنچایز مردان ایکس در mcu  همچنان محرمانه است، اما این امر باعث انتشار شایعات فراوانی شده است که عنوان می‌کنند برخی از بازیکنان قدیمی می‌توانند برای یک حضور کوتاه آماده باشند، اگرچه بیشتر صحبت‌های ناگزیر حول محور شخصیت‌های ولورین هیو جکمن می‌چرخد.

در صحبت با ScreenRant، مرد یخی سابق شاون اشمور اعتراف کرد که اگر دوباره برای بازی در نقش بابی دریک از سوی استودیو مارول از او دعوت شود، با هیجان و اطمینان به این دعوت همکاری جواب مثبت خواهد داد. او عنوان کرد که اگرچه هنوز موفق نشده تا فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست را تماشا کند، با این حال از ماجرای مولتی‌ورس خبر دارد و امیدوار است که مردان ایکس هم در این مولتی‌ورس سهمی داشته باشند. 

او در ادامه به خریداری شدن استودیو فاکس توسط کمپانی دیزنی اشاره کرد و افزود که آن‌ها تصور می‌کردند که این پایان کار مردان ایکس باشد اما به نظر می‌رسد که اینگونه نیست و این امر باعث خوشحالی وی شده است. متاسفانه هنوز مشخص نیست که در صورت حضور مردان ایکس در مولتی‌ورس مارول آیا از بازیگران قدیمی و همان نسخه‌هایی که ما می‌شناسیم استفاده خواهد شد یا مارول از گروهی جدید برای خلق مردان ایکس در سینما و تلویزیون خود استفاده خواهد کرد. 

این بازیگر عنوان کرد که خود او از طرفداران کتاب‌های کمیک بوده و با شخصیت مرد یخی بزرگ شده است پس در نتیجه صد در صد اگر دعوتی از سوی مارول صورت گیرد او این دعوت همکاری مارول را رد نخواهد کرد. 

هوشمندانه‌ترین رویکرد برای X-Men ریبوت‌شده این است که صفحه را کاملاً پاک کنیم، زیرا ما قبلاً سیزده فیلم را با اکثر شخصیت‌های مشابه در طول ۲۰ سال دیده‌ایم. این بدان معنا نیست که این اتفاق نخواهد افتاد، زیرا در مولتی‌ورس هر چیزی ممکن است، اما مارول مطمئناً بر آینده به جای گذشته تمرکز خواهد کرد. 


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا