#مهسا_امینی

بازی World War Z را به صورت رایگان از استور اپیک گیمز دریافت کنید

بازی حالا از کراس‌پلی بین رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس بهره می‌برد

بازی World War Z رایگان

از امروز تا پنجشنبه‌ فرصت دارید تا بازی World War Z را به صورت رایگان از فروشگاه Epic Game Store دریافت و آن را برای همیشه نگه دارید.

عنوان World War Z ساخته‌ی استودیوی Saber Interactive یک اثر تیراندازی سوم شخص آنلاین بر مبنای همکاری چهارنفره است که در آن باید جلوی موج زامبی‌ها مقاومت کنید. این عنوان تا پنجشنبه در استور اپیک گیمز به صورت رایگان قابل دانلود است، اما اخبار به همین جا ختم نمی‌شود.

استودیوی Saber Interactive اعلام کرد که این عنوان حالا از قابلیت کراس‌پلی بین دو پلتفرم رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان بهره می‌برد. به همین مناسبت حالا بازی روی PC رایگان و همچنین برای Xbox One از تخفیف ویژه‌ای برخوردار است. این استودیو اعلام کرد که کراس‌پلی با PS4 هم در آینده به بازی اضافه خواهد شد.

پشتیبانی از کراس‌پلی تنها بخشی از محتواهای جدید فصل دوم World War Z محسوب می‌شود. طبق جزئیات پچ جدید بازی، حالا یک ماموریت جدید وجود دارد که در آن بازیکنان باید یک نمونه‌ی ویروس را پیدا و آن را به مقصد مشخص برسانند. این کار محدودیت زمانی برای بازیکن دارد، چرا که هر چه بیشتر نمونه را نگه دارد، اثر منفی بیشتری به او وارد می‌کند. بخش Horde Mode Z هم دچار تغییراتی شده است و حالا امتیاز تجربه و پاداش مالی بیشتری دریافت می‌کنید. تعداد زامبی‌های ویژه هم در سطح نرمال کمتر شده است. این آپدیت تازه پنج سلاح جدید هم به بازی اضافه می‌کند که هرکدام پرک‌های خاص خود را دارند.

استودیوی Saber Interactive به جز این موارد، وعده‌ی محتواهای بیشتر را در آینده داده است، از جمله یک محیط، سه مرحله و کاراکترهای جدید.

اگر علاقه‌مند به تجربه‌ی این عنوان هستید، به جز دریافت رایگان از استور اپیک گیمز، می‌توانید تا سه روز دیگر آن را با ۷۵ درصد تخفیف روی ایکس‌باکس وان خریداری کنید. البته توجه داشته باشید که برای تجربه‌ی بازی به اشتراک گلد ایکس‌باکس هم نیاز است.

این هفته به جز World War Z دو بازی Figment و Tormentor x Punisher هم در Epic Games Store رایگان هستند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا