اطلاعاتی جدید از جهان و انتخابات شما در بازی Dying Light 2 منتشر شد

تنهایی در Dying Light 2 برابر مرگ است!

اطلاعاتی جدید از جهان و انتخابات شما در بازی Dying Light 2 منتشر شد نیما خدارحمی ۰ ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
اطلاعات جدید بازی Dying Light 2

یکی از مورد انتظارترین بازی‌های پیش‌رو بازی Dying Light 2 بوده که خوشبختانه تیم توسعه دهنده این بازی با روی خوش پرسش‌های طرفداران را شنیده و به آن‌ها پاسخ می‌دهد و حال با اطلاعاتی تازه از این بازی روبه‌رو هستیم.

با وجود تمام مشکلات پیش آمده طی پروسه توسعه و مواجهه با تاخیرهای متعدد، استودیو توسعه دهنده بازی Dying Light 2 یعنی Techland، در مدت زمان اخیر اخبار زیادی درباره این بازی را با کاربران به‌اشتراک گذاشته است. تیم توسعه دهنده طی جدیدترین قسمت از “Ask Me Anything” یا «هرچیزی از من بپرس» مرتبط با این بازی، به چندین پرسش مهم از طرف طرفداران پاسخ داده و جزئیاتی تازه درباره نسخه بعدی Dying Light با ما به‌اشتراک گذاشته است.

این قسمت از پرسش‌وپاسخ‌ها بیشتر پیرامون جهان باز بازی چرخیده و توسعه دهندگان اطلاعاتی درباره کلیت جهان بازی و البته متفاوت آن با نسخه اول را با ما به‌اشتراک گذاشتند. به‌گفته یکی از کارگردانان بازی، جولیا شینکاروک (Julia Szynkaruk)، جهان بازی Dying Light 2 مراحل و کارهای بسیار بیشتری نسبت به نسخه یک در اختیار شما قرار داده و باتوجه به سخنان او عظمت دنیای بازی تنها به مراحل و رویدادهای فرعی ختم نشده و شامل انبوهی از مکان‌های متفاوت برای کاوش و گشت‌وگذار نیز می‌شود. شینکاروک در این باره گفت:

بله، جهان باز بازی Dying Light 2 مملو از اتفاقات بوده و درکنار دنیای زنده و پویا همراه با اتفاقات مختلف در جای‌جای آن، شما قادر به گشت‌وگذار در قرنطینه‌های GRE و مناطق تاریک دیگر هستید.

درهمین حین طراح ارشد بازی آقای تیمون اسمکتالا (Tymon Smektala) اعلام کرد که Dying Light 2 یک بازی انتخاب محور بوده و در آخر شما برای پیش‌برد بازی باید از میان گروه‌های مختلف با برخی همراه شده و از برخی دور بمانید که این انتخابات کاملا بستگی به شما دارد. او در ادامه گفت:

شما باید متوجه باشید که دنیای ما به‌شدت بی‌رحم، به‌شدت نخستین و مملو از تهدیدها و نبردهاست، پس اگر شما دوستی نداشته باشید خیلی سریع از بین می‌روید و ما نمی‌خواهیم که شما سریع شکست بخورید و از روی دیگر می‌خواهیم که شما تصمیم بگیرید و همچنین می‌خواهیم حکمرانی کنید. پس گزینه تنها ماندنی وجود نداشته و شما باید با این یا آن گروه همراه شوید.

بازی Dying Light 2 درحال حاضر تاریخ انتشار مشخصی نداشته و برای کنسول‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ، ایکس باکس سری ایکس/سری اس، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی دردست توسعه است. این بازی در کنسول‌های نسل نهمی از کیفیت 4K، نرخ فریم ۶۰ و قابلیت Ray Tracing بهره می‌برد.

اینگونه که به‌نظر می‌رسد که دست ما برای پیش‌برد بازی بسیار باز بوده و راه‌های زیادی برای پایان این عنوان در اختیار خواهیم داشت. شما چه فکری می‌کنید؟ فکر می‌کنید سیستم پیش‌برد بازی Dying Light 2 مناسب و خوب طراحی شده است؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا