احتمال بازگشت واندر وومن گل گدوت قوت گرفته است

اطلاعاتی از زمان اکران موجود نیست

بازگشت واندر وومن گل گدوت

با توجه به شایعه‌ای که از سوی یکی از افشاگران سینما و تلویزیون مطرح شده، مخاطبان در آینده شاهد بازگشت واندر وومن گل گدوت خواهند بود.

DC Extended Universe طی هفته‌های آینده رسماً به انتها می‌رسد و پس از آن شاهد ایجاد فرنچایز جدیدی با نام DC Universe خواهیم بود. فرنچایز جدید تحت مدیریت جیمز گان (James Gunn) و پیتر سفرن (Peter Safran) بوده و حکم یک ریبوت را دارد. از همین رو، همکاری با بازیگران قدیمی مانند هنری کویل (Henry Cavill) و بن افلک (Ben Affleck) پایان یافته تا نقش‌ها به هنرپیشه‌های جوانتری سپرده شود.

اگر چه منابع رسمی چیزی درباره گل گدوت (Gal Gadot) نگفتند، گمان می‌شد سرنوشتی مشابه با هنری کویل و بن افلک داشته و فرد دیگری جایگزینش خواهد شد. با این حال، او چندی پیش مدعی شد با جیمز گان و پیتر سفرن صحبت‌هایی داشته و قرار است نقش اصلی را در فیلم جدید Wonder Woman ایفا کند. پس از این اتفاق، برخی منابع گفتند وارنر فعلاً برنامه‌ای برای ساخت سومین اقتباس واندر وومن ندارد. به همین دلیل، عده‌ای از مخاطبان گدوت را به دروغگویی متهم کردند.

MyTimeToShineHello یک افشاگر بوده و اخیراً تایید کرده مخاطبان در آینده بازگشت واندر وومن گل گدوت را شاهد خواهند بود. او وارد جزئیات نشد و فاش نساخت این اتفاق در فیلمی اختصاصی رخ می‌دهد یا در فیلمی متعلق به دیگر شخصیت‌ها حاضر خواهد شد. منابع دیگر فعلاً واکنشی به ادعای MTTSH نشان نداده‌اند اما نباید فراموش کرد جیمز گان چندی پیش مذاکره با گدوت درباره شاهدخت دایانا را تایید کرده بود. مطابق انتظار، فیلمساز آمریکایی هیچ گونه جزئیاتی را از موضوعات مذاکره یا نتایج آن به اشتراک نگذاشت.

جیمز گان و پیتر سفرن از فصل نخست دنیای سینمایی دی سی رونمایی کردند که Gods and Monsters نام دارد. در برنامه اعلام شده از سوی آن‌ها هیچ اشاره‌ای به اقتباس جدید Wonder Woman وجود ندارد اما ساخت سریال Paradise Lost تایید شده که درباره جزیره تمیسکیرا، زادگاه شاهدخت دایانا خواهد بود.

نظر شما درباره بازگشت واندر وومن گل گدوت چیست؟

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا