#مهسا_امینی

اطلاعات جدیدی از فیلم واندروومن ۳ در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت

نقش لیندا کارتر پررنگ‌تر خواهد شد

جزئیاتی درباره واندر وومن3 در رسانه سرگرمی

در پایان سال گذشته، برای اولین بار اعلام شد که گل گدوت (Gal Gadot) برای سومین فیلم واندر وومن (Wonder Woman)  بازمی‌گردد که احتمالاً بازگشت او و آغاز مراحل فیلم‌برداری، در همین روزها خواهد بود.

در واندروومن ۳ باز هم شاهد رهبری پتی جنکینز از روی صندلی کارگردانی خواهیم بود که به اندازه گل گدوت سهم مهمی در ساخت اثر دارد.

اگر به خاطر داشته باشید، در فیلم Wonder Woman 1984، لیندا کارتر، در نقش آستریا، یک جنگجوی افسانه‌ای آمازون بود که در زمان خلق تمیسکیرا توسط زئوس، در دنیای مردانه ماندگار شد. در جریان DC FanDome ماه گذشته، جنکینز و کارتر در یک گفتگو شرکت کردند و جنکینز ساخت واندر وومن 3 به تایید رسید، که انتظار می‌رود کارتر در آن نقش بیشتر و مهم‌تری داشته باشد. از زمان تایید خبر درباره کارتر، گدوت از همکاری با این ستاره افسانه‌ای ابراز هیجان کرده است. گدوت در مصاحبه اخیر خود با هالیوود ریپورتر افکار خود را گسترش داد.

او در این رابطه توضیح داد:

اول از همه، لیندا از همان اولین لحظه‌ای که به عنوان بازیگر واندر وومن انتخاب شدم، مرا راهنمایی کرد. او همیشه آنجا بود، با من صحبت می‌کرد، به من نکات و همه چیز را می‌داد. او قهرمان واقعی کاری است که من و پتی انجام می‌دهیم و آنقدر عالی بود که ما موفق شدیم فرصت مناسبی برای آوردن او به آخرین فیلم پیدا کنیم.

این بار حتی در فیلم سوم وضعیت بهتر است. من او را خیلی دوست دارم.

جنکینز در جریان DC FanDome در مورد قسمت سوم این فیلم ابرقهرمانی گفت:

ما در مورد واندر وومن 3 بسیار هیجان‌زده هستیم. گل به علت شلوغی برنامه‌هایش و نگه‌داری از سه بچه و تمرین تیراندازی نتوانست در این مراسم حضور پیدا کند و از این بابت بسیار ناراحت است؛ اما ما هر سه در مورد اتفاقات واندر وومن 3 بسیار هیجان زده هستیم.

کارتر هم به شکلی رمزآلود اضافه کرد:

چه کسی در این برهه از زندگی من فکر می‌کرد که چنین اتفاقی رخ دهد؟ من احساس می‌کنم که این هدیه فقط خودش را به من نشان داده و این خیلی جالب است.

کارتر در حین گفتگو درباره واندر وومن گفت که این شخصیت در فیلم خیلی بیشتر از یک کاراکتر کتاب‌های مصور است و یک ایده و یک ذات خاص به حساب می‌آید. در واقع، او یک آهنگ برای گل نوشته، بر اساس یک شعر اصلی که نوشتن آن را برای شوهرش شروع کرده بود؛ این آهنگ در مورد عشق به واندر وومن است!


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا