پوستر تاز‌ه‌ای از فیلم Wonder Woman 1984 منتشر شد

پرنسس دایانا در زره طلایی Lasso Of Truth!

پوستر تاز‌ه‌ای از فیلم Wonder Woman 1984 منتشر شد امیر سلیمی ۰ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار (کمیک)
فیلم Wonder Woman 1984

پوستر تازه منتشر شده از فیلم Wonder Woman 1984 پرنسس دایانا را در زره طلایی و زیبای Lasso Of Truth به نمایش می‌گذارد.

آخرین پوستر منتشر شده از Wonder Woman 1984 حس  نوستالژی را به نمایش می‌گذارد؛ جایی که پرنسس دایانا، با بازی گل گدوت، زره‌ قدیمی و قابل اعتماد خود، Lasso Of Truth را به تن دارد. این زره هنگام ترک تمیسکیرا (Themyscira) توسط او در Wonder Woman 2017 و توسط دیگر رزمندگان آمازونیایی به وی اهدا شد.

ماجراجویی تازه دایانا در Wonder Woman 1984 به رویارویی او با شرور‌های تازه دنیای سینمایی DC، چیتا (Cheetah) با بازی کریستن ویگ و  پدرو پاسکال در نقش ماکس‌ول لرد (Maxwell Lord) می‌پردازد. پتی جنکینز که بازگشته است تا وظیفه کارگردانی فیلم را بار دیگر برعهده بگیرد، درباره‌ی ویلن‌های تازه سری می‌گوید:

ماکس‌ول لرد متلعق به دوره زمانی است که فیلم در آن جریان دارد. او پادشاه کنترل ذهن و گول‌زدن است. او به مردم رویا می‌فروشد و برای موفق شدن حاضر است دست به هرکاری بزند اما گاهی اوقات برای بدست آوردن آنچه که می خواهید باید بهای عظیمی بپردازید.

موضوعی که سبب تبدیل باربار به چیتا شده، احساس این است که او هرگز به اندازه فردی مثل دیانا خوب نخواهد بود. او یادآوری افراد دارای اعتمادبه‌نفس پایین است که همیشه خود را عقب نگه می‌دارند. بعد از آنکه آنها شروع به پذیرش تغییر می‌کنند، طی تمام سال‌ها، نارضایتی در آن‌ها شکل گرفته است که خود را بروز می‌دهد.

پس از بارها تاخیر، قرار است دنباله فیلم Wonder Woman از تاریخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۴ آگوست ۲۰۲۰ میلادی) روی پرده‌های سینما برود اما با شیوع ویروس کرونا حتی این تاریخ نیز قطعی به نطر نمی‌رسد و احتمال تاخیر مجدد در اکران این فیلم ابرقهرمانی وجود دارد. بسیاری از منابع از احتمال انتقال تاریخ اکران Tenet، آخرین ساخته کریستوفر نولان، توسط برادران وارنر خبر داده‌اند که می‌تواند موجب تاخیر Wonder Woman 1984 تا ماه دسامبر شود. در پایین می‌توانید پوستر تازه فیلم را مشاهده کنید:

زره طلایی Lasso Of Truth فیلم Wonder Woman 1984
0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا