#مهسا_امینی

تصاویر جدید از حضور Scoia’tael در فصل دوم The Witcher خبر می‌دهند

این گروه شامل ناانسان‌های مبارز می‌شود

حضور Scoia’tael در فصل دوم The Witcher

اگر گمانه‌زنی‌ها درباره‌ی تصاویری که اکانت توییتری نتفلیکس منتشر کرده صحیح باشد، مخاطبان باید خود را برای حضور Scoia’tael در فصل دوم The Witcher آماده کنند.

لائورن اس. هیسریچ (Lauren S. Hissrich) فیلمنامه‌نویس و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی با همکاری نتفلیکس رمان‌های The Last Wish و Sword of Destiny از مجموعه‌ی ویچر را به سریال تبدیل کرد. اگرچه منتقدان نظر مثبتی نسبت به The Witcher نداشتند اما این سریال توانست توجه طرفداران رمان‌ها و همچنین علاقه‌مندان به رمان‌های فانتزی و تاریخی را به خود جلب کرده و آمارهای بسیار خوبی را در زمینه‌ی بازدید به ثبت برساند. مطابق انتظار، فصل دوم در دست ساخت قرار دارد تا ادامه‌ی ماجراجویی‌های سه شخصیت گرالت، ینفر و سیری به تصویر کشیده شود.

فصل دوم The Witcher فراز و نشیب‌های فراوانی داشته است. در حالی که مدت زیادی از آغاز فیلمبرداری نگذشته بود، ویروس کرونا به یک بحران جهانی تبدیل شد و تمامی پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی را به تعطیلی کشاند. با بهبود شرایط، روند ضبط صحنه‌های مورد نیاز از سر گرفته شد اما چالش‌ها تمامی نداشتند. یک بار تعدادی از دست‌اندرکاران به کووید-۱۹ مبتلا شدند و بار دیگر هم هنری کویل (Henry Cavill) بازیگر نقش اصلی در هنگام فیلمبرداری آسیب دید. با وجود این موارد، نتفلیکس هر از چند گاهی عکس‌هایی را از پشت صحنه به اشتراک می‌گذارد تا انتظار برای طرفداران مقداری آسان‌تر و قابل‌تحمل‌تر شود.

نتفلیکس اخیرا سه تصویر از طریق اکانت توییتری خود به اشتراک گذاشته که به حضور Scoia’tael در فصل دوم The Witcher اشاره دارند. Scoia’tael، در واقع گروهی از ناانسان‌ها از جمله الف‌ها، دورف‌ها و هافلینگ‌ها است که از تبعیض و همچنین بدرفتاری‌های انسان‌ها به سطوح آمده و تصمیم به ایجاد یک گروه نظامی گرفته‌اند. آن‌ها در یک برهه به متحد نیلفگارد تبدیل شده و پشتیبان ارتش این پادشاهی بودند. در مقابل، منطقه‌ای به آن‌ها داده شد تا سکونتگاه خود را بسازند. البته بعدها از سوی نیلفگاردیان خیانت دیدند. در ضمن، با توجه به آن‌چه در رمان‌ها نوشته شده، می‌توان انتظار داشت Scoia’tael دردسرهای زیادی برای گرالت ایجاد کنند. در ادامه می‌توانید تصاویر جدید را مشاهده کنید:

انتشار اطلاعات مختلف از فصل دوم The Witcher، انتظار را برای طرفداران سخت کرده است. با توجه به جزئیات موجود، بخش قابل‌توجهی از قسمت‌های جدید در قلعه‌ی کر مورهن جریان دارد؛ قلعه‌ای قدیمی واقع در رشته کوه‌های کدون که قبلا برای آموزش ویچرها استفاده می‌شد. در حالی که الف‌ها، انسان‌ها و شیاطین تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا بر یکدیگر تسلط پیدا کنند، گرالت از این قلعه به عنوان مخفیگاه شاهدخت سیری استفاده می‌کند تا او مهارت‌های لازم را کسب کرده و بتواند از خود در برابر خطرها محافظت کند.

فصل دوم اقتباس تلویزیونی ویچر در تاریخ نامشخصی از سال آینده‌ی میلادی از طریق نتفلیکس پخش خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا