احتمال معرفی وایلد هانت در فصل دوم ویچر چقدر است؟

نگاهی خلاصه‌وار به یک تئوری

وایلد هانت در فصل دوم ویچر

با توجه به شواهد و مدارکی که طی ماه‌های گذشته به فضای مجازی آمده، معرفی وایلد هانت در فصل دوم ویچر بسیار محتمل است.

ادبیات فانتزی آثار زیادی را در خود جای داده اما تعداد کمی از آن‌ها توانسته‌اند به موفقیت‌های ویچر اثر آندره ساپکوفسکی (Andrzej Sapkowski) دست یابند. این مجموعه رمان و داستان‌های کوتاه حدودا ۲۰ سال پیش به یک سریال تلویزیونی تبدیل شد و از طریق یکی از شبکه‌های لهستانی روی آنتن رفت. از آنجایی که اثر ساخته شده کیفیت چندان بالایی نداشت، خارج از کشور مورد توجه قرار نگرفت. گمنامی گرالت ادامه داشت تا اینکه به دنیای بازی‌های ویدیویی قدم گذاشت و پس از آن سریال انگلیسی‌اش توسط نتفلیکس ساخته شد. ویچر، حالا برندی مشهور و محبوب در سراسر جهان است.

داستان فصل اول سریال ویچر روی سه شخصیت گرالت، ینیفر و سیری تمرکز دارد. از آن‌جایی که اتفاقات مربوط به هر کدام از شخصیت‌های اصلی در بازه زمانی متفاوتی رخ می‌دهد، باعث سردرگمی مخاطبانی شد که هیچ گونه آشنایی‌ای نسبت به رمان‌ها نداشتند. با این حال، عملکرد فصل اول بسیار عالی بود و حالا هم فصل دوم در آستانه پخش قرار دارد. در حال حاضر اطلاعات اولیه منتشر شده و می‌دانیم گرالت و سیری در قسمت‌های جدید به قلعه کر مورهن می‌روند تا در امان باشند. با این حال، مشخص نیست به غیر از ارتش نیلفگارد چه شخصیت یا گروهی آن‌ها را تهدید می‌کنند.

گروهی از کاربران فضای مجازی گمان می‌کنند معرفی وایلد هانت در فصل دوم ویچر قطعا رخ خواهد داد. آن‌ها برای اثبات ادعای خود به تصاویری از پشت صحنه استناد می‌کنند که اوایل فروردین سال جاری به فضای مجازی آمد و گروهی از سواران را نشان می‌دهد. وب سایت Redanian Intelligence که تصاویر را به اشتراک گذاشته بود، به نقل از منبع خود گفت افرادی که در تصاویر حضور دارند بازیگران مربوط به وایلد هانت هستند. البته نیازی به تاکید منبع ناشناس نبود و زره سربازان به گونه‌ای است که هر طرفدار رمان‌های ویچر با نگاه اول می‌تواند متوجه شود آن‌ها اشباح مورهاگ هستند.

ینیفر در بخش‌های پایانی فصل اول ویچر از تمام قدرت خود برای حمله به ارتش نیلفگارد بهره برد. این اقدام نه تنها تمام انرژی موجود درون بدنش را گرفت، بلکه باعث شد از میدان نبرد ناپدید شود. در ابتدا به نظر می‌رسید ین جان خود را از دست داده اما انتشار تصاویر رسمی فصل دوم، طرفداران را به یقین رساند که جان سالم به در برده است. آن‌ها همچنین گمان می‌کردند وایلد هانت او را گروگان گرفته است اما طبق آنچه در تریلر فصل دوم به نمایش گذاشته می‌شود، توسط فرینجیلا به اسارت درآمد.

در صورتی که با وایلد هانت آشنایی ندارید، باید بگوییم در ابتدا گمان می‌شد آن‌ها مردگانی سوار بر اسب بوده و با خود قحطی می‌آورند اما بعدها فاش شد آن‌ها الف‌های اردین برایاک گلس هستند که دنبال برده می‌گردند. در ضمن، اعضای وایلد هانت برای اینکه دشمنان خود را بترسانند، اینگونه لباس می‌پوشند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا